wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Polska aplikacja zwycięża w konkursie Hexagonu
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-04-08| Geodezja, Firma, Ludzie

Pośmiertne wyróżnienie dla Waldemara Klocka

Zmarły w lutym br. prezes OPGK Olsztyn Waldemar Klocek został pośmiertnie wyróżniony honorowym tytułem „Osobowość Roku 2018 Warmii i Mazur”.


Pośmiertne wyróżnienie dla Waldemara Klocka

Wyróżnienia „Osobowość Roku Warmii i Mazur” przyznawane są corocznie przez Warmińsko-Mazurski Klub Biznesu, którego Waldemar Klocek był prezesem od 2016 roku. Tegoroczna, 26. gala tej nagrody odbyła się w ostatni piątek, 5 kwietnia. W jej trakcie wyróżnienie dla prezesa OPGK Olsztyn odebrał jego syn Maciej Klocek.

Nagrodę tę przyznano Waldemarowi Klockowi za wybitny wkład w rozwój geodezji w Polsce, za zbudowanie partnerstwa i podjęcie współpracy na linii państwo – przedsiębiorca, za integrację przedsiębiorców w regionie, za działania promujące inwestycje modernizujące polską gospodarkę, za zaangażowanie we współpracę z władzami miasta i regionu, a także za wkład w reformę lokalnego szkolnictwa średniego i akademickiego oraz wspieranie uzdolnionej młodzieży z regionu.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt