wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Wysokorozdzielcze wideo z satelity SkySat-1
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-04-08| GNSS, Geodezja, GIS, Sprzęt, Software

Premiera NAWI 2019: 210 odbiorników GNSS w jednym miejscu

Na Geoforum.pl dostępna jest już najnowsza edycja bezpłatnego niezbędnika sprzętowego NAWI, w którym prezentujemy aktualną ofertę krajowych dystrybutorów w zakresie odbiorników RTK, GIS oraz dla stacji referencyjnych.


Premiera NAWI 2019: 210 odbiorników GNSS w jednym miejscu

Ze wszystkich tych trzech zestawień wynika, że w tym roku wybór sprzętu GNSS mamy szeroki jak nigdy wcześniej. Oferta w zakresie odbiorników RTK składa się już z 94 serii (z czego 28 to nowości). Z kolei odbiorników klasy GIS i rejestratorów uzbierało się 83 (w tym 24 nowości), a stacji referencyjnych – 29 (w tym 11 nowości).

Jednak NAWI 2019 to nie tylko tabele ze specyfikacją sprzętu. W tym wydaniu analizujemy postępy w budowie i modernizacji systemów nawigacji satelitarnej GPS, GLONASS, Galileo i BeiDou. Doradzamy także, na jakie cechy należy dziś zwracać szczególną uwagę przy kupnie odbiornika RTK. Patrząc na rynek smartfonów, zastanawiamy się, w jakim kierunku będzie iść ewolucja odbiorników klasy GIS oraz rejestratorów. Rozważamy także, czy szybko rosnący wybór sprzętu to dobra okazja do założenia własnej stacji referencyjnej.

Niezbędnik NAWI 2019 jest dostępny do pobrania w formie interaktywnego flipbooka lub pliku PDF.

Jednocześnie zachęcamy do korzystania z naszych pozostałych niezbędników: NIWELATORY, TACHIMETRY, SKANOWANIE LASEROWE oraz DRONY DLA GEODETY.

Redakcja


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt