wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-04-05| Geodezja, Firma, Przetargi, Instytucje

Modernizacja sanockiej EGiB rusza na pół gwizdka

Starostwo w Sanoku podpisało 3 z 5 planowanych umów na modernizację ewidencji gruntów i budynków.


Modernizacja sanockiej EGiB rusza na pół gwizdka

W pierwszym przetargu na te prace – ogłoszonym w kwietniu 2018 r. – wystartowała tylko jedna firma, która złożyła oferty dla 3 z 5 części. Biorąc pod uwagę, że wszystkie przekraczały budżet starostwa, zamawiający zdecydował się rozstrzygnąć tylko jedną część, dotyczącą prac w gminie Zagórz. Drugi przetarg na te prace, ogłoszony w sierpniu ub.r., unieważniono z powodu braku ofert.

Trzecie postępowanie rozpisano w styczniu br. i właśnie poznaliśmy jego wyniki. Część I dotyczącą modernizacji w gminie Komańcza (obręby Balnica, Maniów, Mików, Osławica, Szczerbanówka, Turzańsk, Wisłok Wielki, Zubeńsko) za 271 tys. zł wykona firma Geomiar z Jarosławia. Za 410 tys. zł zrealizuje ona również prace w gminie Tyrawa Wołoska (obręby Hołuczków, Kreców, Lachawa, Rakowa, Rozpucie, Siemuszowa, Wola Krecowska). Wartość obu umów nieznacznie przekroczyła budżet zamawiającego – odpowiednio o 4 i 9%.

Części II nie rozstrzygnięto w powodu braku chętnych, a części IV – z powodu zbyt drogiej oferty (o wartości 181% budżetu starostwa).

Zamówienie jest realizowane w ramach projektu „Podkarpacki System Informacji Przestrzennej (PSIP)”, który uzyskał dofinansowanie w wysokości blisko 178 mln zł w ramach RPO Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
BARI '76
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS