wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Model 3D Piaseczna na bazie danych z UAV
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-04-05| Geodezja, Firma, Przetargi, Instytucje

Modernizacja sanockiej EGiB rusza na pół gwizdka

Starostwo w Sanoku podpisało 3 z 5 planowanych umów na modernizację ewidencji gruntów i budynków.


Modernizacja sanockiej EGiB rusza na pół gwizdka

W pierwszym przetargu na te prace – ogłoszonym w kwietniu 2018 r. – wystartowała tylko jedna firma, która złożyła oferty dla 3 z 5 części. Biorąc pod uwagę, że wszystkie przekraczały budżet starostwa, zamawiający zdecydował się rozstrzygnąć tylko jedną część, dotyczącą prac w gminie Zagórz. Drugi przetarg na te prace, ogłoszony w sierpniu ub.r., unieważniono z powodu braku ofert.

Trzecie postępowanie rozpisano w styczniu br. i właśnie poznaliśmy jego wyniki. Część I dotyczącą modernizacji w gminie Komańcza (obręby Balnica, Maniów, Mików, Osławica, Szczerbanówka, Turzańsk, Wisłok Wielki, Zubeńsko) za 271 tys. zł wykona firma Geomiar z Jarosławia. Za 410 tys. zł zrealizuje ona również prace w gminie Tyrawa Wołoska (obręby Hołuczków, Kreców, Lachawa, Rakowa, Rozpucie, Siemuszowa, Wola Krecowska). Wartość obu umów nieznacznie przekroczyła budżet zamawiającego – odpowiednio o 4 i 9%.

Części II nie rozstrzygnięto w powodu braku chętnych, a części IV – z powodu zbyt drogiej oferty (o wartości 181% budżetu starostwa).

Zamówienie jest realizowane w ramach projektu „Podkarpacki System Informacji Przestrzennej (PSIP)”, który uzyskał dofinansowanie w wysokości blisko 178 mln zł w ramach RPO Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt