wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Podnoszenie mostu na budowie Świątyni Opatrzności Bożej
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-04-04| Geodezja, Przetargi, Instytucje, Kataster

Powiat wodzisławski ponownie zamawia modernizację EGiB

Starostwo w Wodzisławiu Śląskim po raz drugi ogłosiło zamówienie na przeprowadzenie modernizacji ewidencji gruntów i budynków w gminie Godów.


Powiat wodzisławski ponownie zamawia modernizację EGiB <br />
fot. Geoportal.gov.pl
fot. Geoportal.gov.pl

Gmina ta ma powierzchnię 3803 ha i znajduje się na niej 14,7 tys. działek oraz około 10 tys. budynków. Prace modernizacyjne będą podzielone na dwa etapy. Pierwszy dotyczy obrębów ewidencyjnych: Godów, Gołkowice i Skrbeńsko. Tu modernizacja ma zostać przeprowadzona do końca lutego przyszłego roku. Drugi etap obejmuje obręby Krostoszowice, Łaziska, Podbucze i Skrzyszów – te prace należy przeprowadzić do połowy grudnia przyszłego roku.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 5 tys. zł można składać do 7 maja.

Jest to już drugie podejście do rozstrzygnięcia tego zamówienia. Poprzedni przetarg na te prace (rozpisany w sierpniu ubiegłego roku) unieważniono z powodu zbyt drogich ofert. Najtańsza o blisko 2/3 przekraczała budżet starostwa (wynoszący 700 tys. zł).

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Bo Starostwo nauczone już, że miejscowi robią za pół darmo na tym wygwizdowiu!! Jak przyszły oferty z zewnątrz to się zdziwili dopiero.zobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt