wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Wielodrożność a Galileo
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-04-04| Geodezja, Przetargi, Instytucje, Kataster

Powiat wodzisławski ponownie zamawia modernizację EGiB

Starostwo w Wodzisławiu Śląskim po raz drugi ogłosiło zamówienie na przeprowadzenie modernizacji ewidencji gruntów i budynków w gminie Godów.


Powiat wodzisławski ponownie zamawia modernizację EGiB <br />
fot. Geoportal.gov.pl
fot. Geoportal.gov.pl

Gmina ta ma powierzchnię 3803 ha i znajduje się na niej 14,7 tys. działek oraz około 10 tys. budynków. Prace modernizacyjne będą podzielone na dwa etapy. Pierwszy dotyczy obrębów ewidencyjnych: Godów, Gołkowice i Skrbeńsko. Tu modernizacja ma zostać przeprowadzona do końca lutego przyszłego roku. Drugi etap obejmuje obręby Krostoszowice, Łaziska, Podbucze i Skrzyszów – te prace należy przeprowadzić do połowy grudnia przyszłego roku.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 5 tys. zł można składać do 7 maja.

Jest to już drugie podejście do rozstrzygnięcia tego zamówienia. Poprzedni przetarg na te prace (rozpisany w sierpniu ubiegłego roku) unieważniono z powodu zbyt drogich ofert. Najtańsza o blisko 2/3 przekraczała budżet starostwa (wynoszący 700 tys. zł).

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Bo Starostwo nauczone już, że miejscowi robią za pół darmo na tym wygwizdowiu!! Jak przyszły oferty z zewnątrz to się zdziwili dopiero.zobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt