wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Skaning ułatwi modernizację statku
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-04-03| GIS, Mapy, Teledetekcja

Copernicus Masters: satelitarni mistrzowie znów poszukiwani

Ruszył nabór prac w 9. edycji konkursu Copernicus Masters na innowacyjne i praktyczne pomysły wykorzystania satelitarnych danych obserwacyjnych. W tym roku pula nagród sięga 450 tys. euro.


Copernicus Masters: satelitarni mistrzowie znów poszukiwani

Podobnie jak w poprzednich edycjach pomysły zgłaszane są do kategorii tematycznych – w tym roku jest ich 8. Dotyczą one m.in. zastosowań danych satelitarnych w: detekcji zmian, transporcie, rolnictwie czy dbaniu o zrównoważony rozwój.

Zgłoszenia przyjmowane są do końca czerwca br. Zwycięzca ogólny oraz laureaci poszczególnych kategorii będą mogli liczyć nie tylko na nagrody finansowe (nagroda główna to 10 tys. euro), ale także na wsparcie ekspertów w realizacji swojego pomysłu czy bezpłatny dostęp do danych satelitarnych.

Organizatorem konkursu jest niemieckie centrum aplikacyjne AZO. Inicjatywę wspierają m.in.: ESA, Planet, Airbus czy DLR.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt