|2019-04-01|
GNSS, Geodezja, GIS, Teledetekcja, Sprzęt, Prawo, Przetargi, Edukacja, Software
Kwietniowe wydanie GEODETY cyfrowego już do pobrania
W serwisie egeodeta24.pl, który udostępnia GEODETĘ cyfrowego, jest już opublikowane wydanie 4/2019. Autorzy artykułu okładkowego testują, czy jest już możliwe wykorzystanie smartfonów w precyzyjnych pomiarach geodezyjnych.
W kwietniowym GEODECIE publikujemy ponadto fragmenty raportu grupy roboczej działającej przy Głównym Urzędzie Miar, która proponuje wprowadzenie państwowego nadzoru metrologicznego nad geodezyjnymi urządzeniami pomiarowymi. Czy o celowości podziału powinien wypowiadać się biegły geodeta? – pyta natomiast autor kolejnego artykułu nt. opiniowania projektu podziału w postępowaniu sądowym. W wydaniu kwietniowym rozmawiamy również z Mieczysławem Sobolem, byłym głównym geodetą województwa tarnowskiego i od 56 lat biegłym sądowym z zakresu geodezji. Bogdan Grzechnik podsumowuje seminarium zorganizowane z inicjatywy rzecznika praw obywatelskich. Natomiast 50 lat przywództwa prof. Jerzego Gaździckiego w Polskim Towarzystwie Informacji Przestrzennej podsumowują dr hab. Marek Baranowski i Ewa Musiał. O nowoczesnych technologiach wykorzystywanych w leśnictwie piszemy z kolei w podsumowaniu XI Sesji Zimowej Szkoły Leśnej.
Użytkowników serwisu egeodeta24.pl, którzy wykupili kwietniowe wydanie GEODETY cyfrowego, zapraszamy do pobrania pliku z panelu użytkownika. Pozostałych zainteresowanych kwietniowym wydaniem zachęcamy do opłacenia dostępu do niego za pomocą płatności elektronicznych. Cała operacja potrwa zaledwie kilka minut, a GEODETĘ cyfrowego w uniwersalnym formacie PDF będziecie Państwo mogli odczytać nie tylko na komputerze, ale także na tablecie czy smartfonie. W pliku łatwiej wyszukać interesujące słowa lub frazy, a dowolny artykuł można wydrukować na swoje potrzeby na domowej drukarce.
Dlaczego jeszcze warto korzystać z GEODETY cyfrowego? Bo oszczędza się czas i pieniądze! Każde nowe wydanie GEODETY cyfrowego otrzymuje się wcześniej niż wydanie papierowe. Również dostęp do dowolnego numeru archiwalnego uzyskuje się natychmiast po dokonaniu płatności elektronicznej – nie trzeba czekać na listonosza. GEODETA cyfrowy to wreszcie niższa cena prenumeraty i pojedynczych wydań. Co ważne, im więcej się kupuje, tym miesięcznik jest tańszy!
Zawartość kwietniowego wydania GEODETY można wygodnie przejrzeć w serwisie egeodeta24.pl. Aby zaoszczędzić na każdym wydaniu, warto wykupić prenumeratę GEODETY cyfrowego (roczną, półroczną lub kwartalną). A tych, którzy wolą GEODETĘ w wydaniu papierowym, zachęcamy do zakupu prenumeraty w wersji tradycyjnej.
Redakcja
|