wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
blog
|2019-03-22| Geodezja, Przetargi, Ludzie, Instytucje, Kataster

Drugie podejście do modernizacji tomaszowskich baz [aktualizacja]

Starostwo w Tomaszowie Mazowieckim ponownie ogłosiło przetargi na dostawę baz danych EGiB, GESUT i BDOT500 wraz z digitalizacją PZGiK.


Drugie podejście do modernizacji tomaszowskich baz [aktualizacja]

Urząd rozpisał dwa postępowania. Pierwsze dotyczy wykonania prac w gminie Tomaszów Mazowiecki, a drugie – w gminie Ujazd. Realizację obu zamówień podzielono na 6 etapów:

 1. prace przygotowawcze;
 2. pomiary terenowe i zebranie danych w zakresie EGiB;
 3. utworzenie roboczej bazy danych EGiB;
 4. wyłożenie projektu operatu do wglądu;
 5. utworzenie roboczej bazy danych GESUT i BDOT500;
 6. digitalizacja zasobu geodezyjnego i kartograficznego.

Prace mają zostać wykonane do końca 2020 roku. Ich wartość dla Tomaszowa Mazowieckiego oszacowano na 3,63 mln zł, a dla gminy Ujazd – na 1,28 mln zł.

W przypadku przetargu dla gminy Tomaszów Mazowiecki oferty zabezpieczone wadium w wysokości 50 tys. zł można składać do 24 kwietnia. Dla gminy Ujazd wadium wynosi 20 tys. zł, a termin składania ofert wyznaczono na 23 kwietnia.

Jest to już drugie podejście do rozstrzygnięcia tych prac. Poprzednie zamówienia unieważniono z powodu zbyt drogiej oferty (Tomaszów Mazowiecki) lub braku chętnych (Ujazd).

Przetargi są częścią projektu „Rozwój e-usług publicznych z zakresu infrastruktury informacji przestrzennej świadczonych przez Powiat Tomaszowski” o wartości blisko 12 mln zł współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.

Aktualizacja z 25 marca: Dziś Starostwo w Tomaszowie Mazowieckim ogłosiło przetarg na te prace obejmujący również gminę Lubochnia. W tym przypadku oferty można składać do 25 kwietnia.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Kiepskie materiały, a właściwie ich brak, a wymagania bardzo duże. Nierealne w takim czasie do zrobienia.

Ciekawe czy ktoś się znajdzie? Musi liczyć na kłopoty.

dokładnie taa.. podobnie jak niegdyś Konin

Bardzo trudne obiekty

4 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Podnoszenie mostu na budowie Świątyni Opatrzności Bożej
czy wiesz, że...
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl
facebook twitter Instagram RSS