wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Studenci inwentaryzują budynek AGH
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-03-22| Geodezja, Przetargi, Ludzie, Instytucje, Kataster

Drugie podejście do modernizacji tomaszowskich baz [aktualizacja]

Starostwo w Tomaszowie Mazowieckim ponownie ogłosiło przetargi na dostawę baz danych EGiB, GESUT i BDOT500 wraz z digitalizacją PZGiK.


Drugie podejście do modernizacji tomaszowskich baz [aktualizacja]

Urząd rozpisał dwa postępowania. Pierwsze dotyczy wykonania prac w gminie Tomaszów Mazowiecki, a drugie – w gminie Ujazd. Realizację obu zamówień podzielono na 6 etapów:

  1. prace przygotowawcze;
  2. pomiary terenowe i zebranie danych w zakresie EGiB;
  3. utworzenie roboczej bazy danych EGiB;
  4. wyłożenie projektu operatu do wglądu;
  5. utworzenie roboczej bazy danych GESUT i BDOT500;
  6. digitalizacja zasobu geodezyjnego i kartograficznego.

Prace mają zostać wykonane do końca 2020 roku. Ich wartość dla Tomaszowa Mazowieckiego oszacowano na 3,63 mln zł, a dla gminy Ujazd – na 1,28 mln zł.

W przypadku przetargu dla gminy Tomaszów Mazowiecki oferty zabezpieczone wadium w wysokości 50 tys. zł można składać do 24 kwietnia. Dla gminy Ujazd wadium wynosi 20 tys. zł, a termin składania ofert wyznaczono na 23 kwietnia.

Jest to już drugie podejście do rozstrzygnięcia tych prac. Poprzednie zamówienia unieważniono z powodu zbyt drogiej oferty (Tomaszów Mazowiecki) lub braku chętnych (Ujazd).

Przetargi są częścią projektu „Rozwój e-usług publicznych z zakresu infrastruktury informacji przestrzennej świadczonych przez Powiat Tomaszowski” o wartości blisko 12 mln zł współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.

Aktualizacja z 25 marca: Dziś Starostwo w Tomaszowie Mazowieckim ogłosiło przetarg na te prace obejmujący również gminę Lubochnia. W tym przypadku oferty można składać do 25 kwietnia.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Kiepskie materiały, a właściwie ich brak, a wymagania bardzo duże. Nierealne w takim czasie do zrobienia.

Ciekawe czy ktoś się znajdzie? Musi liczyć na kłopoty.

dokładnie taa.. podobnie jak niegdyś Konin

Bardzo trudne obiekty

4 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt