wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Uber "naprawia" GPS w miastach
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-03-22| Geodezja, Przetargi, Ludzie, Instytucje, Kataster

Drugie podejście do modernizacji tomaszowskich baz [aktualizacja]

Starostwo w Tomaszowie Mazowieckim ponownie ogłosiło przetargi na dostawę baz danych EGiB, GESUT i BDOT500 wraz z digitalizacją PZGiK.


Drugie podejście do modernizacji tomaszowskich baz [aktualizacja]

Urząd rozpisał dwa postępowania. Pierwsze dotyczy wykonania prac w gminie Tomaszów Mazowiecki, a drugie – w gminie Ujazd. Realizację obu zamówień podzielono na 6 etapów:

  1. prace przygotowawcze;
  2. pomiary terenowe i zebranie danych w zakresie EGiB;
  3. utworzenie roboczej bazy danych EGiB;
  4. wyłożenie projektu operatu do wglądu;
  5. utworzenie roboczej bazy danych GESUT i BDOT500;
  6. digitalizacja zasobu geodezyjnego i kartograficznego.

Prace mają zostać wykonane do końca 2020 roku. Ich wartość dla Tomaszowa Mazowieckiego oszacowano na 3,63 mln zł, a dla gminy Ujazd – na 1,28 mln zł.

W przypadku przetargu dla gminy Tomaszów Mazowiecki oferty zabezpieczone wadium w wysokości 50 tys. zł można składać do 24 kwietnia. Dla gminy Ujazd wadium wynosi 20 tys. zł, a termin składania ofert wyznaczono na 23 kwietnia.

Jest to już drugie podejście do rozstrzygnięcia tych prac. Poprzednie zamówienia unieważniono z powodu zbyt drogiej oferty (Tomaszów Mazowiecki) lub braku chętnych (Ujazd).

Przetargi są częścią projektu „Rozwój e-usług publicznych z zakresu infrastruktury informacji przestrzennej świadczonych przez Powiat Tomaszowski” o wartości blisko 12 mln zł współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.

Aktualizacja z 25 marca: Dziś Starostwo w Tomaszowie Mazowieckim ogłosiło przetarg na te prace obejmujący również gminę Lubochnia. W tym przypadku oferty można składać do 25 kwietnia.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Kiepskie materiały, a właściwie ich brak, a wymagania bardzo duże. Nierealne w takim czasie do zrobienia.

Ciekawe czy ktoś się znajdzie? Musi liczyć na kłopoty.

dokładnie taa.. podobnie jak niegdyś Konin

Bardzo trudne obiekty

4 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt