wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wielodrożność a Galileo
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-03-19| Teledetekcja, Przetargi, Instytucje

GUGiK wybrał kolejne oferty w przetargu na lotnicze skanowanie

W przetargu na lotnicze skanowanie laserowe blisko 40 tys. km kw. Główny Urząd Geodezji i Kartografii wybrał oferty dla kolejnych dwóch spośród pięciu części, na które zostały podzielone prace.


GUGiK wybrał kolejne oferty w przetargu na lotnicze skanowanie
Przypomnijmy, że zamówienie obejmuje pozyskanie danych wysokościowych w technologii lotniczego skanowania laserowego (LiDAR) oraz opracowanie na ich podstawie numerycznego modelu terenu oraz numerycznego modelu pokrycia terenu w jednym z dwóch standardów. Standard 1 wiąże się z pozyskaniem chmury punktów o gęstości minimum 4 pkt/m kw., natomiast standard 2 – o gęstości min. 12 pkt/m kw. Prace mają być wykonane nie później niż do końca grudnia 2019 r.

Obecnie zostały wybrane oferty dla części 1 (obejmuje około 14 123 km kw. i dotyczy opracowania produktów w standardzie 1) i części 5 (obejmuje około 2306 km kw. i dotyczy opracowania produktów w standardzie 2). W obu przypadkach wybrano najtańsze oferty, które złożyła firma OPEGIEKA Elbląg. Dla części 1 zaoferowała ona realizację prac za 2,302 mln zł brutto, dla części 5 – za 1,157 mln zł.

Przypomnijmy, że wcześniej wybrano oferty dla części 2 i 4. Nadal nierozstrzygnięta pozostaje część 3, dla której wpłynęła tylko jedna oferta mieszcząca się w budżecie.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Hej Zazdrośnicy, może jakiś komentarz ? Co znaczy ta cisza ? Żal d... Ściska ?zobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt