Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
|2019-03-19| Geodezja, GIS, Firma, Przetargi

Przetarg na warmińsko-mazurski SIP: oferty "łeb w łeb"

W przetargu na dostawę i wdrożenie Systemu PZGiK oraz rozbudowę Regionalnej Infrastruktury Informacji Przestrzennej i Portalu Atlas Warmii i Mazur wpłynęły dwie oferty.


Przetarg na warmińsko-mazurski SIP: oferty "łeb w łeb" <br />
Obecna odsłona Atlasu Warmii i Mazur
Obecna odsłona Atlasu Warmii i Mazur

Zamawiający gotowy był przeznaczyć na prace 1,96 mln zł i obie oferty zmieściły się w tej kwocie. Najtańszą propozycję (o wartości 1,56 mln zł) złożyła firma Esri Polska z Warszawy. Z kolei druga oferta, przedstawiona przez krakowską firmę SmallGIS, okazała się droższa tylko o niecałe 12 tys. zł.

Zamawiamy system pozwoli m.in. na internetową obsługę prac geodezyjnych i kartograficznych. Umożliwi także zamawianie i odbieranie przez internet danych z wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, w tym uiszczanie płatności internetowych. Do obowiązków wykonawcy będzie należało również dostarczenie oprogramowania do pełnej obsługi, aktualizacji oraz wizualizacji bazy BDOT10k.

Jeśli chodzi o prace związane z Atlasem Warmii i Mazur oraz RSIP-em, po modernizacji rozwiązania te mają oferować m.in.:
• serwis tematyczny poświęcony drogom wojewódzkim (dostępny zarówno dla uprawnionych użytkowników, jak i wszystkich internautów),
• usługę zgłaszania uwag do danych PZGiK przez internet,
• możliwość wykonywania podstawowych analiz przestrzennych (np. szkicowanie, generowanie buforu, multiselekcja obiektów na podstawie zapytań atrybutowych),
• aplikację na urządzenia mobilne,
• możliwość umieszczania na zewnętrznych stronach internetowych tzw. zagnieżdżonych map bazujących na warstwach RSIP-u.

JK


«« powrót

Udostępnij:
udostępnij na Facebook
   

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzy



zobacz też:



wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Studenci inwentaryzują budynek AGH
play thumbnail
czy wiesz, że...
© 2023 - 2025 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
[email]
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS

RODO
polityka prywatności
mapa strony
kontakt
reklama