wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Jak wyznaczyć strefy dojazdu w QGIS
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-03-15| GIS, Mapy, Instytucje

Stołeczny geoportal z mapą ograniczeń dla pojazdów ciężarowych

W serwisie mapowym Urzędu m.st. Warszawy opublikowane zostały nowe dane – dotyczące ograniczeń tonażowych obejmujących strefy identyfikatorów C-16 oraz C5/C10.


Stołeczny geoportal z mapą ograniczeń dla pojazdów ciężarowych

Warstwy dostępne są w serwisie Warszawa Dzisiaj (katalog Komunikacja). Strefa identyfikatorów C-16 dotyczy ograniczenia godzinowego ruchu pojazdów ciężarowych na terenie Warszawy. Zakaz wjazdu i poruszania się pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej (DMC) powyżej 16 ton obowiązuje w godz. 7.00-10.00 i 16.00-20.00. Strefa zakazu oznakowana jest na wjazdach znakami B-5 (16 ton) z tabliczkami o treści „Obowiązuje w godz. 7.00-10.00; 16.00-20.00 z wyłączeniem pojazdów z identyfikatorem C-16”. Jednocześnie Zarząd Dróg Miejskich podaje, iż identyfikatory C-16 nie obowiązują na drodze ekspresowej S8 oraz S2. Są to drogi będące w dyspozycji GDDKiA.

Na mapie kolorem czerwonym oznaczona jest strefa identyfikatorów C5 oznakowana znakiem B-5 „zakaz wjazdu samochodów ciężarowych” (5 ton), a kolorem pomarańczowym – strefa C10 oznakowana znakiem B-5 „zakaz wjazdu samochodów ciężarowych” (10 ton).

Źródło: Urząd m.st. Warszawy, AW


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
haos pzrestrzenny A ja mam nadzieję, że albo warstwa nie oddaje stanu faktycznego, albo ktoś [miasto] przemyśli lokalizację tych stref, bo na razie wygląda to na pełen haos

mam nadzieję że kierowcy TIRów korzystają z mapy Warszawy i dzięki temu będą mniej wjeżdżać do centrum i na trasy przelotowe (S2 i S8)

2 komentarze

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt