wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Otwieranie modeli 3D GUGiK w QGIS
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-03-15| Teledetekcja, Przetargi, Instytucje

Przetarg GUGiK na lotnicze skanowanie częściowo rozstrzygnięty

W przetargu na lotnicze skanowanie laserowe blisko 40 tys. km kw. Główny Urząd Geodezji i Kartografii wybrał oferty dla dwóch spośród pięciu części, na które zostały podzielone prace.


Przetarg GUGiK na lotnicze skanowanie częściowo rozstrzygnięty
Przypomnijmy, że zamówienie obejmuje pozyskanie danych wysokościowych w technologii lotniczego skanowania laserowego (LiDAR) oraz opracowanie na ich podstawie numerycznego modelu terenu oraz numerycznego modelu pokrycia terenu w jednym z dwóch standardów. Standard 1 wiąże się z pozyskaniem chmury punktów o gęstości minimum 4 pkt/m kw., natomiast standard 2 – o gęstości min. 12 pkt/m kw. Prace mają być wykonane nie później niż do końca grudnia 2019 r.

Część 2 obejmuje około 13 965 km kw. i dotyczy opracowania produktów w standardzie 1, a część 4 – ok. 2472 km kw. w standardzie 2. Dla obu części oferty złożyła spółka MGGP Aero z Tarnowa. Prace obejmujące część 2 zostaną wykonane za 2,166 mln zł (zamówienie podstawowe), a część 4 – za 1,240 mln zł.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Helga a dzie była ostatnie 2 lata? Zjawisko nasila się bo to efekt kuli śniegowej. Skoro tamten napisał bzdurę to i ja napiszę. A trzeci puści podśmiech*jkę i się toczy. Ot czerstwy chleb powszedni typowego czytelnika, któremu ciężko wyłowić coś sensownego.

Widzę, Że " nie wiem, ale się wypowiem" dotarło na geoforum

Po co prztarg Po co przetarg? Z wolnej ręki wydać 2 banki.

Po co? Ale po co ta robota? Jakie jest uzasadnienie takiego wydatku? Bo robienie czegoś, tylko po to, żeby było...

lidar Chyba jestem jasnowidzem.A organy nadzoru chyba nie dowidzą.Chyba każdy wiedział kto wygra ten przetarg i dlakogo jest on zrobiony.

5 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt