wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Skaning ułatwi modernizację statku
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-03-14| Geodezja, GIS, Mapy, Przetargi

Województwo wielkopolskie zamawia warstwę rzeźby terenu

Na ponad milion złotych szacowane jest zamówienie województwa wielkopolskiego, którego przedmiotem jest kartograficzne opracowanie rzeźby z wykorzystaniem numerycznego modelu terenu.


Województwo wielkopolskie zamawia warstwę rzeźby terenu

Do obowiązków wykonawcy będzie należało:

  • opracowanie zgeneralizowanego numerycznego modelu rzeźby terenu,
  • opracowanie obiektów klas Karto dotyczących rzeźby terenu na podstawie danych z lotniczego skanowania laserowego kraju, bazy BDOT10k oraz Państwowego Rejestru Nazw Geograficznych (PRNG),
  • redakcja obiektów rzeźby terenu w zasięgu arkuszy mapy w skali 1:10 000,
  • opracowanie rzeźby terenu metodą cieniowania,
  • zapis cyfrowy składowych opracowania.

Zadanie ma zostać zrealizowane zgodnie z wymogami rozporządzenia ws. bazy danych obiektów topograficznych oraz bazy danych obiektów ogólnogeograficznych, a także standardowych opracowań kartograficznych. Prace należy ukończyć w ciągu 480 dni od podpisania umowy.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 20 tys. zł można składać do 16 kwietnia. Zamówienie jest częścią projektu „Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Województwa Wielkopolskiego” o wartości 31 mln zł.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt