wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Polska aplikacja zwycięża w konkursie Hexagonu
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-03-14| Geodezja, GIS, Mapy, Przetargi

Województwo wielkopolskie zamawia warstwę rzeźby terenu

Na ponad milion złotych szacowane jest zamówienie województwa wielkopolskiego, którego przedmiotem jest kartograficzne opracowanie rzeźby z wykorzystaniem numerycznego modelu terenu.


Województwo wielkopolskie zamawia warstwę rzeźby terenu

Do obowiązków wykonawcy będzie należało:

  • opracowanie zgeneralizowanego numerycznego modelu rzeźby terenu,
  • opracowanie obiektów klas Karto dotyczących rzeźby terenu na podstawie danych z lotniczego skanowania laserowego kraju, bazy BDOT10k oraz Państwowego Rejestru Nazw Geograficznych (PRNG),
  • redakcja obiektów rzeźby terenu w zasięgu arkuszy mapy w skali 1:10 000,
  • opracowanie rzeźby terenu metodą cieniowania,
  • zapis cyfrowy składowych opracowania.

Zadanie ma zostać zrealizowane zgodnie z wymogami rozporządzenia ws. bazy danych obiektów topograficznych oraz bazy danych obiektów ogólnogeograficznych, a także standardowych opracowań kartograficznych. Prace należy ukończyć w ciągu 480 dni od podpisania umowy.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 20 tys. zł można składać do 16 kwietnia. Zamówienie jest częścią projektu „Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Województwa Wielkopolskiego” o wartości 31 mln zł.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt