wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-03-14| Mapy, Przetargi

Jakie oferty w przetargu na atlas Polski dla niewidomych i słabowidzących?

Główny Urząd Geodezji i Kartografii otworzył oferty w ogłoszonym na początku marca przetargu na druk 230 egzemplarzy „Atlasu geograficznego Polski dla niewidomych i słabowidzących” w technologii termoformowania.


Jakie oferty w przetargu na atlas Polski dla niewidomych i słabowidzących? <br />
Przykładowa mapa atlasu, druk dla słabowidzących (Źródło: OPZ)
Przykładowa mapa atlasu, druk dla słabowidzących (Źródło: OPZ)

Złożyli je dwaj wykonawcy, którzy startowali w podobnym przetargu ogłoszonym w listopadzie ubiegłego roku (liczba map do druku się nie zmieniła, natomiast obecnie mniejsza jest liczba plansz, a większa – załączników). Tym razem tylko jedna propozycja mieści się w budżecie zamawiającego (279 tys. zł). Spółka S2 Projekt ze Zgierza zaoferowała realizację prac za 248,3 tys. zł, a Studio Tyflografiki „Tyflograf” Marek Jakubowski z Czerwonaka – za 335,0 tys. zł. Obaj wykonawcy proponują też 48 mies. świadczenia gwarancji.

Przypomnijmy, że w poprzednim postępowaniu GUGiK zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia 365,7 tys. zł brutto. Dwie złożone oferty okazały się znacznie tańsze niż planowany budżet. Jednak ostatecznie wybrany wykonawca (wówczas była to spółka S2 Projekt) uchylił się od podpisania umowy, dlatego GUGiK unieważnił czynność wyboru oferty w przetargu.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
GEOIDA na spotkaniu IGSM w Newcastle
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS