wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
GEOIDA na spotkaniu IGSM w Newcastle
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-03-14| Mapy, Przetargi

Jakie oferty w przetargu na atlas Polski dla niewidomych i słabowidzących?

Główny Urząd Geodezji i Kartografii otworzył oferty w ogłoszonym na początku marca przetargu na druk 230 egzemplarzy „Atlasu geograficznego Polski dla niewidomych i słabowidzących” w technologii termoformowania.


Jakie oferty w przetargu na atlas Polski dla niewidomych i słabowidzących? <br />
Przykładowa mapa atlasu, druk dla słabowidzących (Źródło: OPZ)
Przykładowa mapa atlasu, druk dla słabowidzących (Źródło: OPZ)

Złożyli je dwaj wykonawcy, którzy startowali w podobnym przetargu ogłoszonym w listopadzie ubiegłego roku (liczba map do druku się nie zmieniła, natomiast obecnie mniejsza jest liczba plansz, a większa – załączników). Tym razem tylko jedna propozycja mieści się w budżecie zamawiającego (279 tys. zł). Spółka S2 Projekt ze Zgierza zaoferowała realizację prac za 248,3 tys. zł, a Studio Tyflografiki „Tyflograf” Marek Jakubowski z Czerwonaka – za 335,0 tys. zł. Obaj wykonawcy proponują też 48 mies. świadczenia gwarancji.

Przypomnijmy, że w poprzednim postępowaniu GUGiK zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia 365,7 tys. zł brutto. Dwie złożone oferty okazały się znacznie tańsze niż planowany budżet. Jednak ostatecznie wybrany wykonawca (wówczas była to spółka S2 Projekt) uchylił się od podpisania umowy, dlatego GUGiK unieważnił czynność wyboru oferty w przetargu.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt