wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Apeks skanuje zabytkowe młyny
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-03-11| GIS, Mapy, Przetargi

Pomorskie: znamy oferty w przetargu na mapy i aktualizację BDOT10k

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego otworzył oferty w przetarg na aktualizację bazy BDOT10k oraz opracowanie na tej podstawie arkuszy mapy topograficznej w skali 1:10 000.


Pomorskie: znamy oferty w przetargu na mapy i aktualizację BDOT10k
Przypomnijmy, że zamówienie podzielono na dwie części – pierwsza obejmuje dane dla powiatów puckiego, wejherowskiego i lęborskiego (16 arkuszy), a cz. II – 5 arkuszy dla powiatów starogardzkiego i tczewskiego. Prace należy wykonać w ciągu 105 dni od podpisania umowy.

W przetargu łącznie wpłynęło 8 ofert złożonych przez czterech wykonawców (wszystkie kwoty brutto):
Dla części I w budżecie zamawiającego (78 720 zł) mieści się tylko jedna oferta złożona przez ErgoGis z Koszalina (47 232 zł). Pozostałe propozycje złożyli: OPGK Olsztyn (79 999 zł), Gispro ze Szczecina (92 250 zł), Geokart-International z Rzeszowa (134 070 zł).
Dla części II zamawiający zaplanował budżet w wysokości 48 280 zł. Niestety, nie mieści się w nim żadna ze złożonych propozycji: Gispro ze Szczecina – 54 120 zł, ErgoGis z Koszalina – 57 810 zł, OPGK Olsztyn – 74 999 zł i Geokart-International z Rzeszowa – 220 170 zł.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
cz1 Część 1 to 16 arkuszy (4km x 4 km), a część 2 to 67- BDOT10k 5 Karto. Odsyłam do Inf z otwarcia przetargu GUGiK na aktualizację BDOT10k, każda część to 14/15 powiatów. http://www.gugik.gov.pl/bip/zamowienia-publiczne/2 018-powyzej-kwoty-okreslonej-w-art.-4-pkt-8-pzp/ak tualizacja-bazy-danych-obiektow-topograficznych-bd ot10k-dla-wybranych-obszarow-polski2

Jak można zrobić teren (część 1 ) za 47 232 brutto ? Czy będzie to zweryfikowane przez Zamawiającego (prace terenowe)?

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt