wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Galileo w 3D
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-03-11| GIS, Mapy, Przetargi

Pomorskie: znamy oferty w przetargu na mapy i aktualizację BDOT10k

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego otworzył oferty w przetarg na aktualizację bazy BDOT10k oraz opracowanie na tej podstawie arkuszy mapy topograficznej w skali 1:10 000.


Pomorskie: znamy oferty w przetargu na mapy i aktualizację BDOT10k
Przypomnijmy, że zamówienie podzielono na dwie części – pierwsza obejmuje dane dla powiatów puckiego, wejherowskiego i lęborskiego (16 arkuszy), a cz. II – 5 arkuszy dla powiatów starogardzkiego i tczewskiego. Prace należy wykonać w ciągu 105 dni od podpisania umowy.

W przetargu łącznie wpłynęło 8 ofert złożonych przez czterech wykonawców (wszystkie kwoty brutto):
Dla części I w budżecie zamawiającego (78 720 zł) mieści się tylko jedna oferta złożona przez ErgoGis z Koszalina (47 232 zł). Pozostałe propozycje złożyli: OPGK Olsztyn (79 999 zł), Gispro ze Szczecina (92 250 zł), Geokart-International z Rzeszowa (134 070 zł).
Dla części II zamawiający zaplanował budżet w wysokości 48 280 zł. Niestety, nie mieści się w nim żadna ze złożonych propozycji: Gispro ze Szczecina – 54 120 zł, ErgoGis z Koszalina – 57 810 zł, OPGK Olsztyn – 74 999 zł i Geokart-International z Rzeszowa – 220 170 zł.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
cz1 Część 1 to 16 arkuszy (4km x 4 km), a część 2 to 67- BDOT10k 5 Karto. Odsyłam do Inf z otwarcia przetargu GUGiK na aktualizację BDOT10k, każda część to 14/15 powiatów. http://www.gugik.gov.pl/bip/zamowienia-publiczne/2 018-powyzej-kwoty-okreslonej-w-art.-4-pkt-8-pzp/ak tualizacja-bazy-danych-obiektow-topograficznych-bd ot10k-dla-wybranych-obszarow-polski2

Jak można zrobić teren (część 1 ) za 47 232 brutto ? Czy będzie to zweryfikowane przez Zamawiającego (prace terenowe)?

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt