wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Skanowanie wnętrza platformy wiertniczej
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-03-06| Mapy, Instytucje

Katalog map Mazowsza zaktualizowany

Departament Cyfryzacji, Geodezji i Kartografii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie opublikował zaktualizowany „Katalog map Mazowsza 2019”.


Katalog map Mazowsza zaktualizowany
Aktualizacja obejmuje dane dotyczące Bazy Danych Obiektów Topograficznych w skali 1:10 000 (BDOT10K) oraz ortofotomapy lotniczej w skali 1:5000, a także udostępnienie pliku wniosku o dane w nowym formacie.

Całe opracowanie jest zestawieniem wszystkich materiałów udostępnianych przez wydział WODGiK – Wojewódzkiego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej – zawierającym szczegółowe opisy i przykłady graficzne baz danych, map topograficznych, tematycznych i specjalnych będących częścią mazowieckiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego. Katalog zawiera również niezbędne informacje dotyczące procesu udostepnienia.

Źródło: DCGiK UMWM


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt