wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Apeks skanuje w Trójmieście
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-03-07| GIS, Imprezy

Zapowiedź konferencji na temat projektu ePionier

Pod hasłem „Projekt e-Pionier: wsparcie budowy inteligentnych miast w Polsce” w dniach 4-5 kwietnia w Uniejowie odbędzie się konferencja, która ma zaktywizować środowiska publiczne do zgłaszania swoich postulatów i problemów społeczno-gospodarczych mogących stanowić przedmiot prac rozwojowych Akceleratora Technologii Informatycznych PIONIER.


Zapowiedź konferencji na temat projektu ePionier
Celem konferencji jest również zapoznanie uczestników z rolą akceleratora oraz z korzyściami projektu grantowego dla administracji publicznej, przedstawienie zasad rekrutacji w ramach aktywizacji społeczności start-upowej oraz zachęcenie do współpracy z zespołami interdyscyplinarnymi.

Konferencja jest skierowana do przedstawicieli centralnej i wojewódzkiej administracji rządowej, przedstawicieli uczelni wyższych, jak również firm prywatnych i wszelkich interesariuszy skupiających się m.in. wokół tematyki Smart City, wykorzystania danych przestrzennych czy Internetu Rzeczy, zgodnie z zapisami obowiązującymi w działaniu 3.3. „e-Pionier – wsparcie uzdolnionych programistów na rzecz rozwiązywania zidentyfikowanych problemów społecznych lub gospodarczych” Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Spotkanie ma umożliwić dyskusję pomiędzy reprezentantami administracji, świata nauki oraz biznesu.

Konferencja jest bezpłatna, warunkiem uczestnictwa jest rejestracja on-line oraz otrzymanie od organizatora potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.

Rejestracja oraz szczegółowa agenda

Źródło: ATI Pionier


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt