wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Model 3D Piaseczna na bazie danych z UAV
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-03-06| GNSS, Sprzęt

Nowe odbiorniki Ruide w ofercie Art-Geo

Firma Art-Geo, autoryzowany dystrybutor marki Ruide w Polsce, wprowadza do sprzedaży 3 nowe modele odbiorników GNSS z popularnej serii Meteor.


Nowe odbiorniki Ruide w ofercie Art-Geo <br />
Meteor S680N
Meteor S680N
Każdy z nich wyposażony jest w inną płytę główną. I tak sercem modelu S680N jest znana płyta Trimble oznaczona symbolem BD930. S680N+ wyposażono w nowy model płyty RUIDE (401 kanałów), a S680N Pro ma nowy model płyty Trimble oznaczony symbolem BD940 z technologią Maxwell7 oraz wsparciem dla RTX CenterPoint.

Wszystkie umożliwiają pracę z sygnałami dostępnych konstelacji satelitów, w tym: GPS, GLONASS, Galileo i BeiDou.

Każdy odbiornik chroniony jest przez pancerną obudowę wykonaną z kompozytu magnezowo-aluminiowego (podobnie jak w serii NOVA R6). Zastosowano tu również nowy port do zasilania, który jest bardziej trwały i mniej podatny na uszkodzenia mechaniczne.

Modele Meteor są wyposażone w wewnętrzną baterię o pojemności 6800 mAh oraz – tak jak wszystkie odbiorniki RUIDE z nowych serii – moduł wi-fi oraz WebServer do zarządzania nim za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej zainstalowanej na pececie, smartfonie czy tablecie.

Z odbiorników można korzystać w trybie ROVER (RTK/RTN), ale również można nimi wykonywać pomiary statyczne. Zapis surowych obserwacji może się odbywać bezpośrednio do pliku RINEX.

Źródło: Art-Geo


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt