wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Symulacja przerwania wału powodziowego
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-03-06| Mapy, Przetargi

GUGiK zamawia atlas Polski dla niewidomych i słabowidzących

Główny Urząd Geodezji i Kartografii ponownie ogłosił przetarg na druk 230 egzemplarzy „Atlasu geograficznego Polski dla niewidomych i słabowidzących” w technologii termoformowania.


GUGiK zamawia atlas Polski dla niewidomych i słabowidzących

Zakres prac nieco różni się od poprzedniego przetargu ogłoszonego w listopadzie ub.r. i obejmuje:
1. Druk:
• 34 map, w formacie A3, w tym np.: Mapa podstawowa w skali 1: 3 000 000, Krainy geograficzne w skali 1:2 500 000, Gleby w skali 1:2 500 000, Podział administracyjny w skali 1:2 500 000, Ośrodki i okręgi przemysłowe w skali 1:2 500 000, Drogi w skali 1:2 500 000, Polska przed i po II wojnie światowej w skali 1:4 000 000.
• 3 plansz w formacie A3 (poprzednio były 4), w tym „Spis treści” czy „Przewodnik metodyczny dla nauczycieli”.
• 6 załączników w formacie A4 (poprzednio były 4), w tym m.in. broszury: „Jak czytać mapy”, „Opis Atlasu Polski i jego plansz”, „Atlas Polski – przedstawienie graficzne, poprawne i złe sposoby czytania” czy „Objaśnienia skrótów brajlowskich użytych na mapach w Atlasie Polski dla niewidomych i słabowidzących”.
2. Przygotowanie teczek, w których będą zebrane plansze z mapami tworzącymi Atlas.
3. Skompletowanie nakładu Atlasu w następujący sposób: jeden egzemplarz Atlasu stanowi 34 mapy + 3 plansze + 6 załączników, umieszczony w dwóch teczkach (tom I i tom II).
4. Dostarczenie Atlasu do siedziby zamawiającego.

Przypomnijmy, że w poprzednim postępowaniu GUGiK zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia 365,7 tys. zł brutto. Natomiast dwie złożone oferty okazały się znacznie tańsze niż planowany budżet. Jednak ostatecznie wybrany wykonawca uchylił się od podpisania umowy, dlatego GUGiK unieważnił czynność wyboru oferty w przetargu.

Termin realizacji zamówienia to:
• 14 dni od dnia zawarcia umowy dla przekazania prototypu kompletu Atlasu,
• 60 dni dla wydrukowania Atlasu w nakładzie liczone od zatwierdzenia prototypu kompletu Atlasu.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt