wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wysokorozdzielcze wideo z satelity SkySat-1
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-03-05| Geodezja, Przetargi, Kataster

Powiat kielecki ponownie zamawia modernizację EGiB

Starostwo w Kielcach ogłosiło przetarg na modernizację ewidencji gruntów i budynków o wartości co najmniej 2 mln zł (szacunek na podstawie wadium).


Powiat kielecki ponownie zamawia modernizację EGiB

Przedmiotem zamówienia jest:
• modernizacja ewidencji gruntów i budynków (wykonana na podstawie obowiązujących przepisów) mająca na celu aktualizację danych ewidencyjnych oraz uzupełnienie istniejącej bazy danych o brakujące dane ewidencyjne;
• aktualizacja użytków gruntowych i klas gleboznawczych;
• opracowanie i wyłożenie do wglądu zainteresowanych projektu operatu opisowo-kartograficznego, udział w rozpatrzeniu zgłoszonych uwag do tego operatu w trakcie jego wyłożenia oraz wykonanie prac geodezyjnych niezbędnych do wprowadzenia zmian w projekcie operatu wynikających z uwzględnionych uwag;
• przygotowanie projektów zawiadomień o dokonanych zmianach w danych ewidencyjnych;
• doprowadzenie baz danych EGiB do zgodności z pojęciowym modelem danych EGiB.

Zamówienie podzielono na 12 części obejmujące różne jednostki ewidencyjne:
1. Bodzentyn – miasto, Chęciny – miasto,
2. Chmielnik – miasto, Daleszyce – miasto, Łagów – miasto,
3. Piekoszów,
4. Mniów, Bieliny,
5. Miedziana Góra, Sitkówka-Nowiny,
6. Górno,
7. Daleszyce – obszar wiejski, Chęciny – obszar wiejski,
8. Masłów, Pierzchnica,
9. Łopuszno, Bodzentyn – obszar wiejski,
10. Strawczyn, Raków,
11. Zagnańsk, Nowa Słupia,
12. Morawica – obszar wiejski, Morawica – miasto, Chmielnik – obszar wiejski.

Oferty zabezpieczone wadium (po 5 tys. dla każdej części) można składać do 5 kwietnia. Kryterium wyboru najkorzystniejszej będą: cena (60%) oraz wydłużony okres udzielonej rękojmi (40%). Jeden wykonawca może wnieść oferty maksymalnie dla 3 części.

Przypomnijmy, że podobny przetarg Starostwo ogłosiło w październiku ub.r., jednak tamto zamówienie podzielone było na 7 części. Wówczas oferty złożyły dwie firmy jedynie dla 3 części. W dwóch przypadkach oferty przekraczały budżet zamawiającego, a w jednym – wybrany oferent ostatecznie nie podpisał umowy. Zatem całe postępowanie przetargowe zostało unieważnione.

Zamówienie jest współfinansowane z środków UE w ramach projektu pod nazwą „e-GEODEZJA – cyfrowy zasób geodezyjny powiatów Buskiego, Jędrzejowskiego, Kieleckiego i Pińczowskiego” o wartości blisko 33 mln zł z RPO Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl



zobacz też:



reklama
reklama





© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt