wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Modelowanie Dębu Bartek
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-03-04| Przetargi, Kataster

Drugie podejście do modernizacji EGiB w powiecie wysokomazowieckim

Związek Powiatów Województwa Podlaskiego z siedzibą w Siemiatyczach ponownie ogłosił przetarg na modernizację ewidencji gruntów i budynków dla 202 obrębów w powiecie wysokomazowieckim.


Drugie podejście do modernizacji EGiB w powiecie wysokomazowieckim <br />
fot. geoporta.gov.pl
fot. geoporta.gov.pl

Zamówienie podzielono na siedem części obejmujących jednostki ewidencyjne: Czyżew, Kobylin Borzymy, Kulesze Kościelne, Nowe Piekuty, Sokoły, Szepietowo i Wysokie Mazowieckie.

Oferty zabezpieczone wadium o łącznej kwocie 32,5 tys. zł (w zależności od części od 2,5 tys. zł do 7 tys. zł) można składać do 5 kwietnia br. Kryteriami wyboru najlepszych będą: cena (60%) oraz okres gwarancji (40%). Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części.

Jest to drugie podejście ZPWP do modernizacji EGiB na terenie powiatu wysokomazowieckiego. W poprzednim przetargu (ogłoszonym w lipcu ub.r.) zamawiający zarezerwował na ten cel ponad 4 mln zł brutto, ale z uwagi na brak chętnych postępowanie przetargowe w tym zakresie zostało unieważnione.

Zamówienie jest częścią projektu ZPWP „Udostępnianie zasobów publicznych rejestrów geodezyjnych – modernizacja ewidencji gruntów i budynków”, który zyskał blisko 58 mln zł dofinansowania z RPO Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
1. trzeba osnowy scaleniowe i inne 'ewidencyjne' uporządkować, wyrównać. 2. zeskanować materiały PZGiK ,uzupełnić ich atrybuty przestrzenne i opisowe, tak aby wykonawca wiedział czego konkretnie dotyczy dany operat. I wtedy można robić modernizacje....

Samowola Czy po to jest prowadzona modernizacja by zatuszować przekrety geodetow ktorzy z kase legalizowali samowole budowlane robiac nowe mapy robiav rozgraniczenia bez powiadamuania sasiadow znikajace dokumenty ,poprawiane mapy usowanie osnów geidezyjnych z działek poeiat biłgorajski na niepokornych policja zastraszanie

Geodeci... będą mieli co poprawiać przez długie lata.... O ile znajdą się chętni

a w mońkach wychodzi prawie 95 tys za obręb (których jest łącznie 29 w6 częściach), a i tak jest problem ze znalezieniem wykonawców. Dlaczego? Trzeba wiedzieć, że szacunek jest z roku 2016 a to były inne ceny. Papierologia trwała 2 lata i w tzw. międzyczasie ceny się zmieniły.

kto to szacuje? I jeszcze jedno.Wychodzi mniej niż 20000 zł(brutto) za obręb.

chyba żarty Wychodzi ponad 60 obrębów na rok.Ciekawe jaka to będzie modernizacja?

teren niemiły kiepskie dokumenty, bardzo kiepskie dokumenty, bardzo bardzo kiepskie dokumenty

A czemu nie było ? Mało kasy ?

8 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt