wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wapno - krajobraz po katastrofie
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-03-04| Mapy, Teledetekcja, Przetargi

Koszalin zamawia ortofotomapę

Urząd Miejski w Koszalinie 1 marca ogłosił przetarg na wykonanie ortofotomapy z 3-centymetrowym pikselem dla obszaru miasta.


Koszalin zamawia ortofotomapę <br />
fot. SIMPK
fot. SIMPK

W ramach zamówienia wykonawca dostarczy m.in.:
• ortofotomapę z terenowym rozmiarem piksela 0,03 m w barwach rzeczywistych RGB w sekcjach 1:2500 w układzie PL-1992 i 1:1000 w układzie PL-2000,
• zdjęcia lotnicze z dokumentacją w układzie PL-1992,
• aktualny numeryczny model terenu.

Oferty można składać do 11 marca. Kryteriami wyboru ofert będą: cena (60%), doświadczenie osoby przewidzianej do realizacji zamówienia (30%) oraz skrócenie terminu realizacji zamówienia (10%). Zamawiający zaznacza, że wymaganą porą wykonania zdjęć jest okres od 1 marca do 30 kwietnia br. Wymagany termin realizacji zamówienia: do 4 listopada 2019 r.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt