wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Geoida od GOCE
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-03-04| Mapy, Teledetekcja, Przetargi

Koszalin zamawia ortofotomapę

Urząd Miejski w Koszalinie 1 marca ogłosił przetarg na wykonanie ortofotomapy z 3-centymetrowym pikselem dla obszaru miasta.


Koszalin zamawia ortofotomapę <br />
fot. SIMPK
fot. SIMPK

W ramach zamówienia wykonawca dostarczy m.in.:
• ortofotomapę z terenowym rozmiarem piksela 0,03 m w barwach rzeczywistych RGB w sekcjach 1:2500 w układzie PL-1992 i 1:1000 w układzie PL-2000,
• zdjęcia lotnicze z dokumentacją w układzie PL-1992,
• aktualny numeryczny model terenu.

Oferty można składać do 11 marca. Kryteriami wyboru ofert będą: cena (60%), doświadczenie osoby przewidzianej do realizacji zamówienia (30%) oraz skrócenie terminu realizacji zamówienia (10%). Zamawiający zaznacza, że wymaganą porą wykonania zdjęć jest okres od 1 marca do 30 kwietnia br. Wymagany termin realizacji zamówienia: do 4 listopada 2019 r.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt