wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Jak skanowano największy atlas świata
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-03-01| Geodezja, GIS, Mapy, Software

Nowa funkcja w serwisach e-mapa.net

Lokalne portale działające w technologii e-mapa.net firmy Geo-System zostały rozbudowane o narzędzie generujące zestawienie funkcji planistycznych z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.


Nowa funkcja w serwisach e-mapa.net

Takie zestawienie jest generowane dla obszaru oznaczonego markerem powierzchniowym. Funkcja działa w gminach, które zinformatyzowały już swoje miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego w technologii iGeoPlan. Na ilustracji przedstawiono przykład takiego wywołania w portalu gminy Halinów. Analogiczne funkcje w odniesieniu do markera były już dostępne dla użytkowników serwisów e-mapa.net w postaci wykazu działek i wykazu punktów adresowych.

Coraz więcej użytkowników serwisów Geo-Systemu

Firma podała również najnowsze statystyki dotyczące odwiedzin jej portali mapowych. Już od wielu miesięcy można zaobserwować systematyczny wzrost liczby ich użytkowników. Najwięcej odsłon ma tradycyjnie Geoportal Otwartych Danych Przestrzennych (polska.e-mapa.net), który w lutym odwiedziło ponad 78 tys. użytkowników. Jest to zarazem rekordowy wynik tego portalu. Wykres odwiedzin za ostatni rok w podziale na miesiące przedstawiono poniżej.

Statystyki odwiedzin serwisów mapowych Geo-Systemu

Łącznie wszystkie portale w technologii e-mapa.net od początku 2018 roku odnotowują niezmiennie ponad 700 tys. odwiedzin miesięcznie, przy czym w lutym liczba ta osiągnęła rekordowe 810 tys.

Źródło: Geo-System, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt