|2019-03-01|
GNSS, Geodezja, GIS, Mapy, Teledetekcja, Sprzęt, Prawo, Software, Kataster
Marcowe wydanie GEODETY cyfrowego już do pobrania
W serwisie egeodeta24.pl, który udostępnia GEODETĘ cyfrowego, jest już opublikowane wydanie 3/2019. W materiale okładkowym administratorzy sieci ASG-EUPOS wyjaśniają, jak korzystać z nowych 4-systemowych korekt RTK i RTN oraz jakie oferują one zalety. Przedstawiają też wyniki testów i ujawniają plany dalszego rozwoju.
W marcowym wydaniu zamieszczamy również aż dwa redakcyjne raporty. W jednym podsumowujemy bezrobocie na koniec 2018 r., a w drugim – sprawdzamy, czy polscy geodeci nadążają za galopującym postępem technologicznym w zakresie rozwiązań pomiarowych i obliczeniowych. Publikujemy także wywiad z Mariuszem Meusem, inicjatorem akcji „Honorowy Południk Krakowski”. W numerze ponadto prezentujemy ważny głos Zygmunta Bojara w sprawie podziałów „przez potrącenie”. Natomiast zainteresowani historią kartografii znajdą ciąg dalszy opowieści dr. Henryka Bartoszewicza o Korpusie Inżynierów Koronnych w latach 1775-1795; tym razem autor przybliża zadania Korpusu związane z tworzeniem planów twierdz i map militarnych.
Użytkowników serwisu egeodeta24.pl, którzy wykupili marcowe wydanie GEODETY cyfrowego, zapraszamy do pobrania pliku z panelu użytkownika. Pozostałych zainteresowanych marcowym wydaniem zachęcamy do opłacenia dostępu do niego za pomocą płatności elektronicznych. Cała operacja potrwa zaledwie kilka minut, a GEODETĘ cyfrowego w uniwersalnym formacie PDF będziecie Państwo mogli odczytać nie tylko na komputerze, ale także na tablecie czy smartfonie. W pliku łatwiej wyszukać interesujące słowa lub frazy, a dowolny artykuł można wydrukować na swoje potrzeby na domowej drukarce.
Dlaczego jeszcze warto korzystać z GEODETY cyfrowego? Bo oszczędza się czas i pieniądze! Każde nowe wydanie GEODETY cyfrowego otrzymuje się wcześniej niż wydanie papierowe. Również dostęp do dowolnego numeru archiwalnego uzyskuje się natychmiast po dokonaniu płatności elektronicznej – nie trzeba czekać na listonosza. GEODETA cyfrowy to wreszcie niższa cena prenumeraty i pojedynczych wydań. Co ważne, im więcej się kupuje, tym miesięcznik jest tańszy!
Zawartość marcowego wydania GEODETY można wygodnie przejrzeć w serwisie egeodeta24.pl. Aby zaoszczędzić na każdym wydaniu, warto wykupić prenumeratę GEODETY cyfrowego (roczną, półroczną lub kwartalną). A tych, którzy wolą GEODETĘ w wydaniu papierowym, zachęcamy do zakupu prenumeraty w wersji tradycyjnej.
Redakcja
|