wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Studenci inwentaryzują budynek AGH
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-03-01| Prawo, Kataster

Jednolity tekst rozporządzenia ws. EGiB

W Dzienniku Ustaw z 28 lutego opublikowano jednolity tekst rozporządzenia w sprawie ewidencji gruntów i budynków (poz. 393).


Jednolity tekst rozporządzenia ws. EGiB
Uwzględnia on zmiany wprowadzone rozporządzeniem ministra infrastruktury i budownictwa z 27 września 2017 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ewidencji gruntów i budynków (DzU poz. 1990).

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
optymisto to nie GUGiK decyduje o publikacji tekstów jednolitych, więc nie poniewieraj prezesa

zmiany prawa Kibicuję GGK, ale czas nieubłaganie biegnie a efekty zmian marne. Panie Prezesie, może braknąć czasu bo wybory niedługo i nikt nie będzie się zajmował jakąś tam geodezją. Czekamy na konkretne zmiany przepisów a nie pozorne działania takie jak w/w tekst jednolity rozporządzenia.

Miało być nowe prawo to jest.

3 komentarzezobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt