wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Testy skanera SPL w Kopenhadze
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-03-01| Prawo, Kataster

Jednolity tekst rozporządzenia ws. EGiB

W Dzienniku Ustaw z 28 lutego opublikowano jednolity tekst rozporządzenia w sprawie ewidencji gruntów i budynków (poz. 393).


Jednolity tekst rozporządzenia ws. EGiB
Uwzględnia on zmiany wprowadzone rozporządzeniem ministra infrastruktury i budownictwa z 27 września 2017 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ewidencji gruntów i budynków (DzU poz. 1990).

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
optymisto to nie GUGiK decyduje o publikacji tekstów jednolitych, więc nie poniewieraj prezesa

zmiany prawa Kibicuję GGK, ale czas nieubłaganie biegnie a efekty zmian marne. Panie Prezesie, może braknąć czasu bo wybory niedługo i nikt nie będzie się zajmował jakąś tam geodezją. Czekamy na konkretne zmiany przepisów a nie pozorne działania takie jak w/w tekst jednolity rozporządzenia.

Miało być nowe prawo to jest.

3 komentarzezobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt