wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Zwycięski projekt studentów AGH
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-03-01| Geodezja, GIS, Sprzęt

Tablet Durabook R11 w nowej odsłonie: lekki, cienki i pancerny

Najcieńszy i najlżejszy w swojej klasie, z poprawioną grafiką, pamięcią, łącznością i wytrzymałością, a także procesorem Intel 8. generacji – tak promowane jest nowe wydanie tabletu Durabook R11.


Tablet Durabook R11 w nowej odsłonie: lekki, cienki i pancerny

Urządzenie wyposażone jest w procesor Intel Core i5 lub i7, układ graficzny Intel UHD Graphics 620 oraz od 128 do 512 GB pamięci na dysku. Tablet działa pod kontrolą system operacyjnego Windows 10 Pro, co – w ocenie producenta – gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa.

Jeśli chodzi o łączność, komputer wyposażono w kartę wi-fi Intel AC 9260 oferującą transfer danych na poziomie nawet 1,73 Gbps (2 razy szybciej niż starsza AC 8265). Tablet umożliwia także bezprzewodową komunikację przy użyciu standardu Bluetooth 5.0. W porównaniu ze starszą wersją 4.2 oferuje on znacznie większy zasięg oraz szybszą transmisję. Opcjonalnie R11 może być wyposażony w modem LTE 4G.

Producent zwraca także uwagę na pojemne akumulatory, które pozwalają na 16 godzin pracy na jednym ładowaniu. Zachwala także dotykowy wyświetlacz o przekątnej 11,6 cala (1920 x 1080 px). Wśród jego zalet wymienia nie tylko czytelność w świetle słonecznym, ale także możliwość obsługi zarówno palcem, jak i przez rękawiczki oraz rysikiem – nawet jeśli ekran jest mokry.

Oczywiście urządzenie jest również odporne na trudne warunki środowiskowe. W tym zakresie spełnia normę pyło- i wodoszczelności IP65 oraz amerykański wojskowy standard MIL-STD-810G.

Przy wadze 1,2 kg jego grubość to zaledwie około 2 cm. Nowa generacja R11 w podstawowej wersji kosztuje na rynku amerykańskim 1849 dolarów.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt