wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Galileo w 3D
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-02-28| Geodezja, Firma, Przetargi, Instytucje, Kataster

Mazowieckie zamawia kontrolę modernizacji powiatowych baz

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego rozpisał przetarg na przeprowadzenie kontroli i monitoringu realizacji zamówienia na cyfryzację danych PZGiK w czterech samorządach.


Mazowieckie zamawia kontrolę modernizacji powiatowych baz

Zamówienie podzielono na cztery części, które obejmują kolejno: miasto Radom, a także powiaty przysuski, sokołowski oraz wołomiński. Do obowiązków wykonawców będzie należało skontrolowanie zamówień udzielonych wcześniej przez UMWM polegających na: modernizacji EGiB, utworzeniu baz BDOT500 i GESUT, skanowaniu dokumentów uzasadniających wpisy do EGiB, dostosowaniu bazy szczegółowej osnowy do obowiązujących wymogów, a także publikacji zbiorów i usług danych przestrzennych.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości od 2,0 tys. do 3,2 tys. zł można składać do 1 kwietnia.

Przetarg jest częścią projektu „Regionalne partnerstwo samorządów Mazowsza dla aktywizacji społeczeństwa informacyjnego w zakresie e-administracji i geoinformacji” (Projekt ASI) współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego. Przedsięwzięcie jest realizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego we współpracy z 34 powiatami i 169 gminami (mapa powyżej).

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt