wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Symulacja przerwania wału powodziowego
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-02-28| Geodezja, Firma, Przetargi, Instytucje, Kataster

Mazowieckie zamawia kontrolę modernizacji powiatowych baz

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego rozpisał przetarg na przeprowadzenie kontroli i monitoringu realizacji zamówienia na cyfryzację danych PZGiK w czterech samorządach.


Mazowieckie zamawia kontrolę modernizacji powiatowych baz

Zamówienie podzielono na cztery części, które obejmują kolejno: miasto Radom, a także powiaty przysuski, sokołowski oraz wołomiński. Do obowiązków wykonawców będzie należało skontrolowanie zamówień udzielonych wcześniej przez UMWM polegających na: modernizacji EGiB, utworzeniu baz BDOT500 i GESUT, skanowaniu dokumentów uzasadniających wpisy do EGiB, dostosowaniu bazy szczegółowej osnowy do obowiązujących wymogów, a także publikacji zbiorów i usług danych przestrzennych.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości od 2,0 tys. do 3,2 tys. zł można składać do 1 kwietnia.

Przetarg jest częścią projektu „Regionalne partnerstwo samorządów Mazowsza dla aktywizacji społeczeństwa informacyjnego w zakresie e-administracji i geoinformacji” (Projekt ASI) współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego. Przedsięwzięcie jest realizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego we współpracy z 34 powiatami i 169 gminami (mapa powyżej).

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt