wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
GEODETA testuje: ContextCapture
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-02-28| Firma, Software

TPI autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania firmy Terrasolid

Na podstawie zawartej umowy dystrybutorskiej TPI Sp. z o.o. zapewnia m.in. wykwalifikowany personel do profesjonalnego instalowania oraz wsparcia technicznego użytkowników oprogramowania Terrasolid Ltd.


TPI autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania firmy Terrasolid
Terrasolid Ltd. jest autorem między innymi takich aplikacji, jak: TerraScan, TerraModeler, TerraPhoto, TerraMatch – programy są wszechstronnymi, wydajnymi narzędziami dla geodetów, inżynierów, projektantów – dla każdego kto potrzebuje przetwarzać dane 3D LiDAR oraz zdjęcia. Jej oferta obejmuje również dedykowane zestawy programów dla użytkowników UAV: TerraScan UAV, TerraMatch UAV, TerraPhoto UAV oraz TerraModeler UAV.

Podpisanie umowy dystrybutorskiej stanowi dla firmy TPI realizację kolejnego etapu budowy kompleksowej oferty skierowanej na rynek profesjonalnego przetwarzania danych z sensorów 3D przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów obsługi klientów wynikających z polityki jakości spółki. Jest również konsekwencją strategii integracji oferty Topcon Possitioning oraz Bentley Systems.

Źródło: TPI


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Do piekarza Odnoszę wrażenie że ktoś w tym kraju szkoli ludzi żeby w dyskusji stosować jak najbardziej oderwane od tematu porównania. Czym dalej, czym mniej konkretnie tym lepiej bo łatwiej poprzeć swoją tezę... Zaglądam czasem w komentarze na geoforum i prawie w każdym wątku znajduję takie złote myśli;) A może by tak Panowie spróbować zestawić to z czymś z naszego podwórka, z czymś zbliżonym choćby? Co mają bułki w piekarni do specjalistycznego softu o którego formie dystrybucji de facto decyduje producent? Ale to przecież nie jest istotne... Ważne że teza obroniona;)

Do Egon Więc jeśli ktoś dostaje na soft lepszą cenę, ze względu, że jest dystrybutorem to nie ma prawa tego wykorzystać? Skoro ma niższe koszty projektu niż konkurencja to nie może dzięki temu zaoferować niższej ceny niż konkurencja? To pytanie z ciekawości, czy są jakieś przepisy które to regulują.

To pomyśl w drugą stronę. Jako dystrybutor miałbyś specjalna cenę której nie mają konkurenci. Czyli przewagę w przetargu.

cennik Na stronie terrasolida jest cennik, mozna latwo zobaczyc ceny oprogramowania, wydaje mi sie ze w przypadku rażących różnic należałoby sie powołac na ten dokumenmt lub napisać bezposrednio do Finów. Ktoś z piszacych tutaj kupował kiedyś ten soft ? mi sie zdarzyło i dostałem normalna, dobra oferte zgodna z rozpiska.

Jeśli ktoś jest np jedynym dystrybutorem oprogramowania na Polskę i np startuje w przetargach na pracę wykonywane na tym oprogramowaniu to w stosunku do innych oferentów ma przewagę bo może kształtować koszt licencji dla innych oferentów. Przykład z piekarnia powinien mówić o jedynym dystrybutorze pieca do pieczenia i innych piekarniach.

Tak Jeśli firma prowadzi dystrybucje, szkolenia i na co dzień używa softu, nie jedzie na "demówkach" tylko płaci za licencje jak i klienci, żeby to robić, to chyba w pełni normalna i uczciwa sytuacja. A lepiej być szkolonym przez kogoś kto ma doświadczenie, a nie tylko przeczytał manuala.

?? A co złego jest w dystrybucji oprogramowania i wykonywania nim pracy jak sie ma zlecenia ktore na to pozwalaja ? Bo nie rozumiem... Idąc tą drogą gość który ma piekarnie nie powinien bezpośrednio sprzedawać swoich wypieków - on może tylko piec bo przeciez to piekarnia i tu sie piecze. Wydaje mi sie ze to dobrze jak ktos sprzedaje program i jeszcze go uzwya na codzien bo swiadczy to o tym ze jest to wg sprzedawcy najlepsze/najbardziej oplacalne rozwiaznie. Tylko gratulować, że ktoś myśli przedsiębiorczo.

Spokojnie Ja bym tak ze szczęścia nie skakał bo TPI też lubi czasem coś sprzedawać a i też wykonywać tym usługi... Nie tylko TPI zresztą. To plaga dzisiejszych dystrybutorów. Niby sprzedają sprzęt czy oprogramowanie a potem dają niższą cenę za usługę bo przecież nie musieli kupować sprzętu do pomiarów bo jadą na "demówkach"... Mam wrażenie że zwłaszcza w Krakowie to bardzo modne;)

Bardzo dobrze Zgadzam się z poprzednikiem. Firma Progea sama się prosiła konkurując ze swoimi klientami. Karma wraca

Doskonała informacja Wreszcie więcej niż jeden dystrybutor, który w tym samym czasie robił produkcję, naukę i dystrybucję. Więcej tego typu inicjatyw jak ta TPI, może unormuje to sytuację.

Pytanie A co z Progea? Będą teraz konkurować ze sobą?

11 komentarzy

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt