wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
GEOIDA na spotkaniu IGSM w Newcastle
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-02-28| Geodezja, Firma, Przetargi, Kataster

Modernizacja lubaczowskiej EGiB znacznie powyżej budżetu

Starostwu w Lubaczowie udało się rozstrzygnąć jedną z dwóch części w przetargu na modernizację ewidencji gruntów i budynków.


Modernizacja lubaczowskiej EGiB znacznie powyżej budżetu

Zamówienie dotyczy przeprowadzenia modernizacji w 14 obrębach położonych w 4 gminach, przy czym, udało się rozstrzygnąć je tylko w części I dotyczącej gmin: Cieszanów, Horyniec-Zdrój i Wielkie Oczy. Prace wykona tu firma Geomiar z Jarosławia, która jako jedyna wzięła udział w tym postępowaniu. Wartość jej oferty to ponad 1,6 mln zł, przy czym początkowo starostwo było gotowe wydać na prace maksymalnie 675 tys. zł.

Z kolei druga część (dotycząca modernizacji EGiB w gminie Stary Dzików) została unieważniona z powodu braku ofert.

Przetarg ogłoszono w ramach projektu „Podkarpacki System Informacji Przestrzennej (PSIP)” o wartości 178 mln zł. Przypomnijmy, że było to już drugie podejście do udzielenia zamówienia na te prace. Poprzedni przetarg (rozpisany w marcu 2018 r.) unieważniono z powodu zbyt drogiej oferty dla cz. I oraz braku propozycji dla cz. II.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt