wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Zwycięski projekt studentów AGH
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-02-27| Sprzęt, Software, Imprezy

Zaproszenie na spotkania z technologiami Bentley i Topcon

Firmy Bentley i Topcon zapraszają na bezpłatne seminaria z cyklu „The future is now!””, które na początku kwietnia odbędą się w Lublinie, Katowicach i Łodzi. W ich trakcie będzie można zapoznać się z najnowszymi technologiami rozwijanymi przez firmy Bentley Systems oraz Topcon.


Zaproszenie na spotkania z technologiami Bentley i Topcon

Celem seminarium jest przedstawienie inteligentnych technologii do pozyskiwania informacji o istniejącej infrastrukturze oraz wskazanie konkretnych metod ich zarządzania na potrzeby utrzymania obiektów infrastrukturalnych, jak i projektowania nowych. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane sensory do pozyskiwania danych 3D marki Topcon oraz oprogramowanie Bentley, które zapewnia pełną obsługę tworzenia dokumentacji projektowej.

W programie spotkania zaplanowano prezentacje na temat:
• Wymiana danych w procesie inwestycyjnym.
• Sensory 3D Topcon – Mass Data Solution – przegląd możliwości.
• Dane z sensorów 3D Topcon.
• Pomiary inspekcyjne – proponowany przebieg pracy – Topcon Falcon 8+/Magnet Inspect/Bentley ContextCapture. Raporty z pomiarów inspekcyjnych.
• Bentley OpenCities Planner - planuj rozwój, wizualizuj dane 3D, 2D, udostępniaj dane – modeluj rzeczywistość za pomocą przeglądarki internetowej.
• Co potrafi ContextCapture? – prezentacja opracowania projektu. Pokaz produktów końcowych w zależności od branży.
• Nowosci w portfolio Bentley – ContextCapture Navigator i Insight, Opensite Designer.

Organizatorzy przewidzieli równiez panel dyskusyjny.

Seminaria odbędą się: w Lublinie (2 kwietnia), Katowicach (3 kwietnia) i Łodzi (4 kwietnia) w godz. 10-15. Na seminaria obowiązują zapisy.

Szczegóły

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
@g Wystarczy jeszcze jeden "klik" i już będziesz wiedzieć. Nie bądź leniuchem.

Ile to kosztuje

2 komentarze

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt