wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Formy rachunkowe i biografia prof. Hausbrandta
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-02-27| Sprzęt, Software, Imprezy

Zaproszenie na spotkania z technologiami Bentley i Topcon

Firmy Bentley i Topcon zapraszają na bezpłatne seminaria z cyklu „The future is now!””, które na początku kwietnia odbędą się w Lublinie, Katowicach i Łodzi. W ich trakcie będzie można zapoznać się z najnowszymi technologiami rozwijanymi przez firmy Bentley Systems oraz Topcon.


Zaproszenie na spotkania z technologiami Bentley i Topcon

Celem seminarium jest przedstawienie inteligentnych technologii do pozyskiwania informacji o istniejącej infrastrukturze oraz wskazanie konkretnych metod ich zarządzania na potrzeby utrzymania obiektów infrastrukturalnych, jak i projektowania nowych. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane sensory do pozyskiwania danych 3D marki Topcon oraz oprogramowanie Bentley, które zapewnia pełną obsługę tworzenia dokumentacji projektowej.

W programie spotkania zaplanowano prezentacje na temat:
• Wymiana danych w procesie inwestycyjnym.
• Sensory 3D Topcon – Mass Data Solution – przegląd możliwości.
• Dane z sensorów 3D Topcon.
• Pomiary inspekcyjne – proponowany przebieg pracy – Topcon Falcon 8+/Magnet Inspect/Bentley ContextCapture. Raporty z pomiarów inspekcyjnych.
• Bentley OpenCities Planner - planuj rozwój, wizualizuj dane 3D, 2D, udostępniaj dane – modeluj rzeczywistość za pomocą przeglądarki internetowej.
• Co potrafi ContextCapture? – prezentacja opracowania projektu. Pokaz produktów końcowych w zależności od branży.
• Nowosci w portfolio Bentley – ContextCapture Navigator i Insight, Opensite Designer.

Organizatorzy przewidzieli równiez panel dyskusyjny.

Seminaria odbędą się: w Lublinie (2 kwietnia), Katowicach (3 kwietnia) i Łodzi (4 kwietnia) w godz. 10-15. Na seminaria obowiązują zapisy.

Szczegóły

AW


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
@g Wystarczy jeszcze jeden "klik" i już będziesz wiedzieć. Nie bądź leniuchem.

Ile to kosztuje

2 komentarze

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt