wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Jak oszukać GPS?
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-02-22| Geodezja, Przetargi

Powiat limanowski wyda ponad 3 mln zł na modernizację EGiB

Za piątym podejściem starostwu w Limanowej udało się rozstrzygnąć przetarg na digitalizację, weryfikację, poprawę jakości mapy ewidencyjnej oraz modernizację EGiB dla gminy Mszana Dolna.


Powiat limanowski wyda ponad 3 mln zł na modernizację EGiB

Zamówienie podzielono na 5 części. Ich przedmiotem jest realizacja prac w obrębach:
• część I – Glisne, Olszówka, Raba Niżna,
• część II – Kasinka Mała,
• część III – Kasina Wielka,
• część IV – Łostówka, Mszana Górna,
• część V – Lubomierz, Łętowe.

Za realizację wszystkich tych części odpowiedzialna będzie firma MGGP SA, która jako jedyna wystartowała w tym postępowaniu. Dla kolejnych części złożyła oferty o wartościach: 610 tys. zł brutto, 673 tys. zł, 673 tys. zł, 697 tys. zł oraz 697 tys. zł.

Zamówienie jest częścią projektu „E-Usługi w informacji przestrzennej Powiatu Limanowskiego” współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
heheh Co wolno wojewodzie... duże projekty przechodzą na luziku, bo każdy w starostwie sie boi, że w razie czego będzie na niego...co innego taka jednostkowa inwentaryzacja jakieś kabla 3mb. łoohooh tu to już wykazać się można....

Bo istnieje trójkąt projektowy a czas i kasa są stałe.

Dlaczego ekspresowa modrnizacja ? MGGP to duza firama - ma ludzi

Do Geodeta to lepiej żeby nie puściły dziadostwa. Jak nic nie robią to źle, jak robią to gorzej. Zdecydujcie się ludzie.

Usprawiedliwienie z zajęć Zwracam się z uprzejmą prośbą u usprawiedliwienie nieobecności studentów w pracy ze względu na zajęcia dydaktyczne na uczelni. Postaram się zredukować te zajęcia do 45 minut w tygodniu. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

nie to nie tak po prostu to trudny teren a zapowiada się kolejna ekspres pseudo modernizacja co skończy się źle

EGiB Nie bardzo rozumiem. To nad czym tak płaczecie, czy dotychczasowa ewidencja taka dobra czy należy ją poprawić. Co by nie robić to zawsze jest nie tak - marudziarze.

. biedni Ci ludzie co im starosta funduje. limanowska EGiB właśnie wpadła z deszczu pod rynnę.

Przecież mggp to firma która nie takie projekty robiła. Z sukcesem

! I o to trafił swój na swojego, będzie się działo a sądy i tak będą jak zawsze po stronie wykonawcy nie troszcząc się o dobro społeczne, kasę wypłacą a niesmak zostanie na lata :(

Kogo jak kogo BOŻE CHROŃ MGGP

Wymagający powiat A panie w powiecie nic nie przepuszcza to nie będzie łatwo oj nie

Studenci się cieszą Studenci na godziny do roboty!

Boże zmiłuj się nad góralami. Hej To dopiero będzie modernizacja.

14 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt