wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wysokorozdzielcze wideo z satelity SkySat-1
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-02-21| Teledetekcja, Przetargi

Kolejny park narodowy zleca prace teledetekcyjne

Wielkopolski Park Narodowy ogłosił przetarg na inwentaryzację i ocenę stanu zasobów przyrodniczych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii teledetekcyjnych.


Kolejny park narodowy zleca prace teledetekcyjne <br />
Siedziba WNP (fot. WNP)
Siedziba WNP (fot. WNP)

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadań mających na celu wsparcie zarządzania ochroną przyrody. W jego zakres wchodzi inwentaryzacja walorów przyrodniczych i identyfikacja zagrożeń mających wpływ na zachowanie różnorodności biologicznej i krajobrazowej w Wielkopolskim Parku Narodowym. Realizacja przedsięwzięcia polegać będzie na pozyskaniu danych teledetekcyjnych oraz na ich analizie. Celem jest otrzymanie aktualnych danych teledetekcyjnych z obszaru parku i jego otuliny oraz szczegółowe opracowania dotyczące określonych zagadnień.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 50 tys. zł można składać do 26 marca. Kryteriami wyboru najkorzystniejszej propozycji są cena (60%) oraz metodyka pracy (40%).

Termin realizacji zamówienia to 1 grudnia 2021 r.

Przetarg jest współfinansowany ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko w ramach projektu „Ocena stanu zasobów przyrodniczych w parkach narodowych przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii teledetekcyjnych”.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt