wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Jak skanowano największy atlas świata
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-02-21| Teledetekcja, Przetargi

Kolejny park narodowy zleca prace teledetekcyjne

Wielkopolski Park Narodowy ogłosił przetarg na inwentaryzację i ocenę stanu zasobów przyrodniczych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii teledetekcyjnych.


Kolejny park narodowy zleca prace teledetekcyjne <br />
Siedziba WNP (fot. WNP)
Siedziba WNP (fot. WNP)

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadań mających na celu wsparcie zarządzania ochroną przyrody. W jego zakres wchodzi inwentaryzacja walorów przyrodniczych i identyfikacja zagrożeń mających wpływ na zachowanie różnorodności biologicznej i krajobrazowej w Wielkopolskim Parku Narodowym. Realizacja przedsięwzięcia polegać będzie na pozyskaniu danych teledetekcyjnych oraz na ich analizie. Celem jest otrzymanie aktualnych danych teledetekcyjnych z obszaru parku i jego otuliny oraz szczegółowe opracowania dotyczące określonych zagadnień.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 50 tys. zł można składać do 26 marca. Kryteriami wyboru najkorzystniejszej propozycji są cena (60%) oraz metodyka pracy (40%).

Termin realizacji zamówienia to 1 grudnia 2021 r.

Przetarg jest współfinansowany ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko w ramach projektu „Ocena stanu zasobów przyrodniczych w parkach narodowych przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii teledetekcyjnych”.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt