wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Geospatial Revolution, odc. 4
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-02-21| Mapy

Stołeczny geoportal z mapą obwodów szkół podstawowych

W serwisie mapowym Urzędu m.st. Warszawy opublikowane zostały nowe dane – obwody szkół podstawowych w roku szkolnym 2019/2020.


Stołeczny geoportal z mapą obwodów szkół podstawowych

Warstwa ta dostępna jest w serwisie Warszawa Dzisiaj (katalog Edukacja). Gdy klikniemy kursorem myszy w ikonę wybranej szkoły położonej w danym obwodzie, ukaże się okno informacyjne zawierające m.in. nazwę placówki, adres czy numer telefonu.

Jest to informacja o tyle istotna, że dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły przyjmowane są do klasy pierwszej z urzędu na podstawie zgłoszenia rodziców lub opiekunów prawnych. Natomiast dzieci zamieszkałe poza obwodem, na wniosek rodziców lub opiekunów prawnych, mogą być przyjęte do klasy pierwszej po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego, jeżeli szkoła dysponuje wolnymi miejscami. Również w trakcie roku szkolnego dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły są przyjmowane z urzędu, w innych przypadkach decyduje dyrektor placówki. Rejestracja wniosków/zgłoszeń w elektronicznym systemie rekrutacji do klas I szkół podstawowych trwa od 20 lutego do 7 marca br.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
akurat na strajk nauczycieli do zarządzania kryzysowego, będzie wiadomo, gdzie ustawić zasieki,a gdzie zaminować.

czekam na warstwę LGBT podobno co dziesiąty Warszawiak ten tego także wiecie rozumiecie. Kompletne szaleństwo czym ten samorząd się zaczął zajmować.

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt