wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Polska aplikacja zwycięża w konkursie Hexagonu
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-02-18| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Firma, Edukacja, Instytucje

OPEGIEKA będzie współpracować z SGGW

Elbląska firma OPEGIEKA podpisała umowę o współpracy ze Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Głównym celem porozumienia jest przyspieszenie procesu wdrażania opracowań naukowo-badawczych do przemysłu.


OPEGIEKA będzie współpracować z SGGW <br />
fot. Wikipedia/Hubert Śmietanka
fot. Wikipedia/Hubert Śmietanka

Jak podkreślają przedstawiciele OPEGIEKA, wspólne badania naukowe jednej z najlepszych uczelni w kraju oraz wiodącego przedsiębiorstwa posiadającego doskonałe zaplecze technologiczne mogą przyczynić się do wzrostu tempa rozwoju w dziedzinie geoinformatyki oraz nauk przyrodniczych i technicznych. Zgodnie z zawartym porozumieniem prowadzone będą również prace nad udoskonalaniem oferty dydaktycznej oferowanej w SGGW. Szczególny nacisk ma zostać położony na naukę umiejętności, które są wysoce pożądane przez podmioty gospodarcze.

Dzięki porozumieniu studenci tej uczelni będą mieli ponadto ułatwiony dostęp do staży oraz praktyk w jednej z najbardziej innowacyjnych firm geoinformatycznych w Polsce, posiadającej status Centrum Badawczo-Rozwojowego – zaznacza OPEGIEKA. Dodatkowo prowadzone przez nich prace studialne będą nadzorowane przez specjalistów tej spółki, na co dzień czynnie zaangażowanych w nowoczesne projekty firmy.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
wot maładiec! na naukę nigdy za późno

Brawo WY!!!

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt