wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
BARI '76
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-02-18| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Firma, Edukacja, Instytucje

OPEGIEKA będzie współpracować z SGGW

Elbląska firma OPEGIEKA podpisała umowę o współpracy ze Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Głównym celem porozumienia jest przyspieszenie procesu wdrażania opracowań naukowo-badawczych do przemysłu.


OPEGIEKA będzie współpracować z SGGW <br />
fot. Wikipedia/Hubert Śmietanka
fot. Wikipedia/Hubert Śmietanka

Jak podkreślają przedstawiciele OPEGIEKA, wspólne badania naukowe jednej z najlepszych uczelni w kraju oraz wiodącego przedsiębiorstwa posiadającego doskonałe zaplecze technologiczne mogą przyczynić się do wzrostu tempa rozwoju w dziedzinie geoinformatyki oraz nauk przyrodniczych i technicznych. Zgodnie z zawartym porozumieniem prowadzone będą również prace nad udoskonalaniem oferty dydaktycznej oferowanej w SGGW. Szczególny nacisk ma zostać położony na naukę umiejętności, które są wysoce pożądane przez podmioty gospodarcze.

Dzięki porozumieniu studenci tej uczelni będą mieli ponadto ułatwiony dostęp do staży oraz praktyk w jednej z najbardziej innowacyjnych firm geoinformatycznych w Polsce, posiadającej status Centrum Badawczo-Rozwojowego – zaznacza OPEGIEKA. Dodatkowo prowadzone przez nich prace studialne będą nadzorowane przez specjalistów tej spółki, na co dzień czynnie zaangażowanych w nowoczesne projekty firmy.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
wot maładiec! na naukę nigdy za późno

Brawo WY!!!

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt