wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Najdokładniejsza mapa magnetyczna Ziemi
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-02-13| Geodezja, Firma, Przetargi, Software, Instytucje

Lubelskie powiaty kupują oprogramowanie do obsługi zasobu [aktualizacja]

W ramach projektu „e-Geodezja – cyfrowy zasób geodezyjny województwa lubelskiego” podpisano umowy na dostarczenie i wdrożenie oprogramowania do prowadzenia zasobu geodezyjnego.


Lubelskie powiaty kupują oprogramowanie do obsługi zasobu [aktualizacja]

Przetarg podzielono na 20 części, z których każda obejmowała inny powiat oraz dotyczyła różnego zakresu modernizacji systemu PZGiK działającego w danym starostwie. W zależności od samorządu prace mogą obejmować np. moduły: geoportalu, udostępniania danych PZGiK, obsługi zapytań komorniczych, płatności elektronicznych, internetowej obsługi geodetów czy prowadzenia narad koordynacyjnych.

W Suplemencie do Dziennika Urzędowego UE właśnie poinformowano o podpisaniu 7 umów o łącznej wartości blisko 700 tys. zł obejmujących powiaty: bialski, hrubieszowski, opolski, rycki, tomaszowski, zamojski i lubelski. We wszystkich tych samorządach prace przeprowadzi katowicka firma Geobid.

Jednocześnie z powodu zbyt drogich ofert unieważniono części dotyczące powiatów: chełmskiego, kraśnickiego i włodawskiego. W tych przypadkach złożono po jednej propozycji do każdej części. Przedstawiły je firmy Geomatyka Kraków oraz Geo-System. Ponadto w częściach dotyczących powiatów puławskiego i świdnickiego odrzucono jedyne oferty przedstawione przez Geobid.

W pozostałych częściach dokonano już wyboru najkorzystniejszych ofert, ale jeszcze nie podpisano umów.

Aktualizacja z 14 lutego: Dziś poinformowano również o podpisaniu umów na instalację oprogramowania w powiatach biłgorajskim oraz lubartowskim. W obu przypadkach prace zrealizuje firma Geobid z Katowic. Wartość jej ofert to odpowiednio 93 tys. zł i 99 tys. zł.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Powiat lubelski prowadz Same moduły nie wystarczą trzeba jeszcze mieć co załadować do baz. A niektórzy nie mają.

geosystem to nie jest ta firma, której prezesem jest ggk?

jak to bywa zazwyczaj ciekawy = niepoinformowany.

Geo-system do prowadzenia zasobu ? A toto wydaje Gml zgodnie z rozporządzeniem ?

4 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt