wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Model 3D Piaseczna na bazie danych z UAV
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-02-13| Geodezja, Firma, Przetargi, Software, Instytucje

Lubelskie powiaty kupują oprogramowanie do obsługi zasobu [aktualizacja]

W ramach projektu „e-Geodezja – cyfrowy zasób geodezyjny województwa lubelskiego” podpisano umowy na dostarczenie i wdrożenie oprogramowania do prowadzenia zasobu geodezyjnego.


Lubelskie powiaty kupują oprogramowanie do obsługi zasobu [aktualizacja]

Przetarg podzielono na 20 części, z których każda obejmowała inny powiat oraz dotyczyła różnego zakresu modernizacji systemu PZGiK działającego w danym starostwie. W zależności od samorządu prace mogą obejmować np. moduły: geoportalu, udostępniania danych PZGiK, obsługi zapytań komorniczych, płatności elektronicznych, internetowej obsługi geodetów czy prowadzenia narad koordynacyjnych.

W Suplemencie do Dziennika Urzędowego UE właśnie poinformowano o podpisaniu 7 umów o łącznej wartości blisko 700 tys. zł obejmujących powiaty: bialski, hrubieszowski, opolski, rycki, tomaszowski, zamojski i lubelski. We wszystkich tych samorządach prace przeprowadzi katowicka firma Geobid.

Jednocześnie z powodu zbyt drogich ofert unieważniono części dotyczące powiatów: chełmskiego, kraśnickiego i włodawskiego. W tych przypadkach złożono po jednej propozycji do każdej części. Przedstawiły je firmy Geomatyka Kraków oraz Geo-System. Ponadto w częściach dotyczących powiatów puławskiego i świdnickiego odrzucono jedyne oferty przedstawione przez Geobid.

W pozostałych częściach dokonano już wyboru najkorzystniejszych ofert, ale jeszcze nie podpisano umów.

Aktualizacja z 14 lutego: Dziś poinformowano również o podpisaniu umów na instalację oprogramowania w powiatach biłgorajskim oraz lubartowskim. W obu przypadkach prace zrealizuje firma Geobid z Katowic. Wartość jej ofert to odpowiednio 93 tys. zł i 99 tys. zł.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Powiat lubelski prowadz Same moduły nie wystarczą trzeba jeszcze mieć co załadować do baz. A niektórzy nie mają.

geosystem to nie jest ta firma, której prezesem jest ggk?

jak to bywa zazwyczaj ciekawy = niepoinformowany.

Geo-system do prowadzenia zasobu ? A toto wydaje Gml zgodnie z rozporządzeniem ?

4 komentarzezobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt