wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Model 3D Piaseczna na bazie danych z UAV
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-02-13| Geodezja, Przetargi, Instytucje

Powiat tucholski modernizuje PZGiK

Starostwa w Tucholi ogłosiło przetarg na digitalizację dokumentów PZGiK, utworzenie baz BDOT500 i GESUT oraz przeprowadzenie działań harmonizujących zbiory danych.


Powiat tucholski modernizuje PZGiK <br />
fot. OPZ przetargu
fot. OPZ przetargu

Zamówienie obejmuje:
• digitalizację wskazanych dokumentów w celu ich udostępnienia za pomocą środków komunikacji elektronicznej (162 metrów bieżących operatów, 2098 map oraz 4,8 metrów bieżących dokumentacji katastralnej);
• opracowanie, uzupełnienie i dostosowanie danych do pojęciowego modelu BDOT500 i GESUT dla całego powiatu tucholskiego, wykorzystując do tego celu udostępnione materiały fotogrametryczne i dokumenty źródłowe z PODGiK oraz spoza ośrodka;
• przeprowadzenie uzgodnień danych GESUT z podmiotami władającymi sieciami uzbrojenia terenu;
• wykonanie działań harmonizujących bazy BDOT500 i GESUT oraz pozostałe zbiory funkcjonujące na obszarze powiatu w celu uzyskania interoperacyjności.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 10 tys. zł można składać do 22 marca.

Przetarg jest częścią projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0”. W jego ramach podobne przetargi rozpisały już inne powiaty województwa kujawsko-pomorskiego.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt