wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Raczki Elbląskie w chmurze punktów
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-02-13| Geodezja, Sprzęt, Software, Imprezy

Zaproszenie na konferencję Wod-Kan-Info-Geo 2019

Ogólnopolska konferencja techniczna dla branży wodno-kanalizacyjnej oraz budownictwa hydroinżynieryjnego odbędzie się w dniach 1-3 kwietnia br. w Poznaniu. Organizatorem wydarzenia jest spółka Leica Geosystems należąca do grupy Hexagon, a organizatorem wykonawczym – Testeron Consulting.


Zaproszenie na konferencję Wod-Kan-Info-Geo 2019
Celem konferencji jest prezentacja różnorodnych aspektów pozyskiwania, przetwarzania oraz wykorzystywania w codziennej praktyce przedsiębiorstwa wod-kan oraz firm wykonujących usługi na ich rzecz z zakresu informacji geoprzestrzennej o podziemnej infrastrukturze wodociągowej i sanitarnej.

Podczas tego wydarzenia omówione zostaną bieżące problemy związane z wdrażaniem w praktyce projektów geoinformatycznych w polskiej branży wod-kan. Zaprezentowane zostaną także nowoczesne technologie i sprzęt stosowane w wielu krajach w celu skonfrontowania skuteczności ich działania z doświadczeniami przedsiębiorstw w polskich realiach.

Celem konferencji jest również wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami konferencji przy wsparciu zaproszonych ekspertów i specjalistów z branży z wieloletnim doświadczeniem oraz wsparcie dla firm, które szukają nowych pomysłów i rozwiązań technologicznych.

Szczegóły

Źródło: Organizatorzy


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt