wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-02-13| Geodezja, Sprzęt, Software, Imprezy

Zaproszenie na konferencję Wod-Kan-Info-Geo 2019

Ogólnopolska konferencja techniczna dla branży wodno-kanalizacyjnej oraz budownictwa hydroinżynieryjnego odbędzie się w dniach 1-3 kwietnia br. w Poznaniu. Organizatorem wydarzenia jest spółka Leica Geosystems należąca do grupy Hexagon, a organizatorem wykonawczym – Testeron Consulting.


Zaproszenie na konferencję Wod-Kan-Info-Geo 2019
Celem konferencji jest prezentacja różnorodnych aspektów pozyskiwania, przetwarzania oraz wykorzystywania w codziennej praktyce przedsiębiorstwa wod-kan oraz firm wykonujących usługi na ich rzecz z zakresu informacji geoprzestrzennej o podziemnej infrastrukturze wodociągowej i sanitarnej.

Podczas tego wydarzenia omówione zostaną bieżące problemy związane z wdrażaniem w praktyce projektów geoinformatycznych w polskiej branży wod-kan. Zaprezentowane zostaną także nowoczesne technologie i sprzęt stosowane w wielu krajach w celu skonfrontowania skuteczności ich działania z doświadczeniami przedsiębiorstw w polskich realiach.

Celem konferencji jest również wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami konferencji przy wsparciu zaproszonych ekspertów i specjalistów z branży z wieloletnim doświadczeniem oraz wsparcie dla firm, które szukają nowych pomysłów i rozwiązań technologicznych.

Szczegóły

Źródło: Organizatorzy


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt