wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Ewolucja OSM od 2006 do 2018 roku
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-02-13| Geodezja, Firma, Przetargi, Instytucje, Kataster

Znów niewielkie zainteresowanie modernizacją gorlickiego PZGiK

W przetargu na modernizację EGiB oraz założenie baz BDOT500 i GESUT Starostwu w Gorlicach udało się rozstrzygnąć tylko 2 z 6 części.


Znów niewielkie zainteresowanie modernizacją gorlickiego PZGiK

W pierwszym zamówieniu na te prace (z lipca 2018 r.) oferty wpłynęły tylko dla dwóch z ośmiu części. W drugim przetargu (rozpisanym w październiku) udało się podpisać dwie kolejne umowy.

Część VIII dotyczącą baz BDOT500 i GESUT w gminie Uście Gorlickie za 230 tys. zł wykona firma Geoprof z Krakowa. Kwota ta stanowi 130% budżetu zamawiającego. W części VI (bazy BDOT500 i GESUT dla gminy Sękowa) wygrała spółka OPGK Rzeszów z ofertą o wartości 232 tys. zł (140% budżetu starostwa)

Pozostałe 4 części o łącznej szacunkowej wartości około 3 mln zł zostały unieważnione – 3 z powodu braku ofert, a jedna z powodu zbyt drogich propozycji.

Postępowanie realizowane jest w ramach wartego ponad 8 mln zł projektu pn. „E-usługi w informacji przestrzennej Powiatu Gorlickiego” współfinansowanego ze środków RPO Województwa Małopolskiego.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Skończyło się robienie za darmochę. Brawo.zobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt