wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
GEOIDA na spotkaniu IGSM w Newcastle
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-02-13| Geodezja, Firma, Przetargi, Instytucje, Kataster

Znów niewielkie zainteresowanie modernizacją gorlickiego PZGiK

W przetargu na modernizację EGiB oraz założenie baz BDOT500 i GESUT Starostwu w Gorlicach udało się rozstrzygnąć tylko 2 z 6 części.


Znów niewielkie zainteresowanie modernizacją gorlickiego PZGiK

W pierwszym zamówieniu na te prace (z lipca 2018 r.) oferty wpłynęły tylko dla dwóch z ośmiu części. W drugim przetargu (rozpisanym w październiku) udało się podpisać dwie kolejne umowy.

Część VIII dotyczącą baz BDOT500 i GESUT w gminie Uście Gorlickie za 230 tys. zł wykona firma Geoprof z Krakowa. Kwota ta stanowi 130% budżetu zamawiającego. W części VI (bazy BDOT500 i GESUT dla gminy Sękowa) wygrała spółka OPGK Rzeszów z ofertą o wartości 232 tys. zł (140% budżetu starostwa)

Pozostałe 4 części o łącznej szacunkowej wartości około 3 mln zł zostały unieważnione – 3 z powodu braku ofert, a jedna z powodu zbyt drogich propozycji.

Postępowanie realizowane jest w ramach wartego ponad 8 mln zł projektu pn. „E-usługi w informacji przestrzennej Powiatu Gorlickiego” współfinansowanego ze środków RPO Województwa Małopolskiego.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Przypomnę wam te twierdzenia za 3 miesiące. Ja widzę już nadchodzący problem.

"Skończyło się robienie za darmochę. Brawo." Kwestia ustalenia czy 130 i 140 % to nie jest darmochę. A ceny ustalone przez zamawiającego to było prawie gratis.

Skończyło się robienie za darmochę. Brawo.

3 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt