wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Formy rachunkowe i biografia prof. Hausbrandta
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-02-12| Geodezja, Prawo, Imprezy

Zaproszenie na konferencję w Ustroniu

Tylko do 15 lutego można zgłaszać swój udział w konferencji naukowo-technicznej pod hasłem „Wymiana danych pomiędzy rejestrami publicznymi”, która odbędzie się w dniach 13-15 marca br. w Ustroniu.


Zaproszenie na konferencję w Ustroniu

Jej uczestnicy uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać głównego geodety kraju Waldemara Izdebskiego, który zapowiedział swój udział, a także przedstawicieli ministerstw, świata nauki, firm, a także doświadczonych prelegentów w wykładach i dyskusjach dotyczących między innymi:
• istotnych zmian w przepisach prawa,
• wymiany danych pomiędzy ewidencją gruntów i budynków a nową księgą wieczystą,
• przekształceń użytkowania wieczystego gruntów we własność.

Organizatorem wydarzenia są: Zarząd Główny SGP w Warszawie, Ośrodek Szkolenia Geodetów i Kartografów SGP oraz SGP Oddział w Katowicach.

Szczegóły

Źródło: SGP Oddział w Katowicach


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt