wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Skaning ułatwi modernizację statku
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-02-12| Geodezja, Prawo, Imprezy

Zaproszenie na konferencję w Ustroniu

Tylko do 15 lutego można zgłaszać swój udział w konferencji naukowo-technicznej pod hasłem „Wymiana danych pomiędzy rejestrami publicznymi”, która odbędzie się w dniach 13-15 marca br. w Ustroniu.


Zaproszenie na konferencję w Ustroniu

Jej uczestnicy uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać głównego geodety kraju Waldemara Izdebskiego, który zapowiedział swój udział, a także przedstawicieli ministerstw, świata nauki, firm, a także doświadczonych prelegentów w wykładach i dyskusjach dotyczących między innymi:
• istotnych zmian w przepisach prawa,
• wymiany danych pomiędzy ewidencją gruntów i budynków a nową księgą wieczystą,
• przekształceń użytkowania wieczystego gruntów we własność.

Organizatorem wydarzenia są: Zarząd Główny SGP w Warszawie, Ośrodek Szkolenia Geodetów i Kartografów SGP oraz SGP Oddział w Katowicach.

Szczegóły

Źródło: SGP Oddział w Katowicach


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt