wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Geospatial Revolution, odc. 4
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-02-11| Geodezja, Przetargi, Kataster

Powiat wadowicki szuka chętnych do weryfikacji EGiB

Wykonanie prac geodezyjnych dotyczących weryfikacji i poprawy jakości bazy EGiB dla 5 obrębów jest przedmiotem przetargu rozpisanego przez Starostwo w Wadowicach.


Powiat wadowicki szuka chętnych do weryfikacji EGiB <br />
fot. Geoportal.gov.pl
fot. Geoportal.gov.pl

Zamówienie obejmuje następujące obręby położone w gminie Wadowice: Kaczyna, Roków, Stanisław Górny, Wysoka oraz Kaczyna-Pankówka. Termin realizacji prac wyznaczono na 450 dni.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 6 tys. zł można składać do 13 marca. Zamówienie jest częścią projektu „E-usługi w informacji przestrzennej Powiatu Wadowickiego” o wartości 9,27 mln zł, współfinansowanego ze środków RPO Województwa Małopolskiego.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Fragment z Warunków Technicznych "Z uwagi na brak trwałego związania z gruntem nie wykazuje się w bazie EGiB garaży blaszanych jednostanowiskowych." Bardzo odważna teza. Już dwustanowiskowe się wykazuje?zobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt