wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
GEOIDA na spotkaniu IGSM w Newcastle
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-02-04| GIS, Mapy, Instytucje

Nowe władze OSM Polska

2 lutego podczas walnego zebrania członków wybrano nowy zarząd Stowarzyszenia OpenStreetMap Polska.


Nowe władze OSM Polska

W skład zarządu weszli:

  • Andrzej Kępys – prezes,
  • Olga Barańczyk – wiceprezes,
  • Bartczak Włodzimierz – wiceprezes,
  • Michał Brzozowski – skarbnik.

W skład komisji rewizyjnej weszli:

  • Tomasz Ganicz – przewodniczący,
  • Tomasz Nycz,
  • Ryszard Mikke.

Jak pisze na forum internetowym OSM nowy prezes Andrzej Kępys, głównym zadaniem na następne kilka tygodni będzie uporządkowanie spraw formalnych organizacji. W bieżącej kadencji zarząd chce także dopełnić formalności, aby Stowarzyszenie OSM Polska stało się lokalnym oddziałem Fundacji OSM, co ma zapewnić wymierny wpływ na decyzje podejmowane w całym projekcie OpenStreetMap.

Stowarzyszenie chce również zacieśnić współpracę z instytucjami państwowymi oraz zbudować bazę wiedzy i usług pozwalającą na wsparcie polskich firm, które rozważają przejście na dane OSM lub już ich używają.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt