wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Mazurska perełka architektury w chmurze punktów
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-01-30| Geodezja, GIS, Mapy, Przetargi

Warmińsko-mazurskie zamawia System PZGiK i modernizację SIP

Dostawa i wdrożenie Systemu PZGiK oraz rozbudowa rozwiązań aplikacyjnych Regionalnej Infrastruktury Informacji Przestrzennej i Portalu Atlas Warmii i Mazur jest przedmiotem ogłoszonego właśnie przetargu o wartości 2 mln zł.


Warmińsko-mazurskie zamawia System PZGiK i modernizację SIP <br />
Obecna odsłona Atlasu Warmii i Mazur
Obecna odsłona Atlasu Warmii i Mazur

Zamawiamy system pozwoli m.in. na internetową obsługę prac geodezyjnych i kartograficznych. Umożliwi także zamawianie i odbieranie przez internet danych z wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, w tym uiszczanie płatności internetowych. Do obowiązków wykonawcy będzie należało również dostarczenie oprogramowania do pełnej obsługi, aktualizacji oraz wizualizacji bazy BDOT10k.

Jeśli chodzi o prace związane z Atlasem Warmii i Mazur oraz RSIP-em, po modernizacji rozwiązania te mają oferować m.in.:
• serwis tematyczny poświęcony drogom wojewódzkim (dostępny zarówno dla uprawnionych użytkowników, jak i wszystkich internautów),
• usługę zgłaszania uwag do danych PZGiK przez internet,
• możliwość wykonywania podstawowych analiz przestrzennych (np. szkicowanie, generowanie buforu, multiselekcja obiektów na podstawie zapytań atrybutowych),
• aplikację na urządzenia mobilne,
• możliwość umieszczania na zewnętrznych stronach internetowych tzw. zagnieżdżonych map bazujących na warstwach RSIP-u.

Prace mają zostać wykonane w ciągu 5 miesięcy od podpisania umowy. Oferty można składać do 5 marca. Wadium: 10 tys. zł.

Zamówienie jest częścią projektu „Nowe usługi infrastruktury informacji przestrzennej Województwa Warmińsko-Mazurskiego” współfinansowanego ze środków RPO Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Łączna wartość przedsięwzięcia to 5,9 mln zł.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
ile jest prac geodezyjnych zgłaszanych do WODGIK? chyba tysiące, skoro aż trzeba zrobić system do obsługi prac?zobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt