wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Skanowanie szlaku kolejowego
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-01-25| Geodezja, Przetargi

Lubelskie: kolejne umowy na modernizację zasobów

W ramach wartego 187 mln zł projektu „e-Geodezja” podpisano ostatnio 4 umowy na założenie baz BDOT500 i GESUT oraz modernizację EGiB w wybranych powiatach województwa lubelskiego.


Lubelskie: kolejne umowy na modernizację zasobów

Są to kolejne kontrakty z III transzy zamówień na modernizację lubelskich zasobów geodezyjnych (zamówienie na te prace opublikowano w lipcu ub.r.). W tym 37-częściowym przetargu wcześniej udało się podpisać 16 umów, a 15 części zamawiający unieważnił (12 z powodu braku ofert, a pozostałe z uwagi na zbyt drogie propozycje).

W ostatnim czasie udzielono zamówień dla kolejnych czterech części:
• 90 – powiat biłgorajski, gm. Obsza; prace za 1,049 mln zł wykona PUGP Geomiar Sp. z o.o. z Jarosławia;
• 103 – powiat lubartowski, Ostrów Lubelski – prace za 1,023 mln zł wykona konsorcjum firm: ZUGiK Pryzmat Sp. z o.o. z Warszawy, ZUGiK Pryzmat inż. Zenon Kulesza z Częstochowy;
• 104 – powiat lubartowski, gm. Niedźwiada, gm. Ostrówek; prace za 941 tys. zł wykona konsorcjum firm: ZUGiK Pryzmat Sp. z o.o. z Warszawy, ZUGiK Pryzmat inż. Zenon Kulesza z Częstochowy;
• 106 – powiat lubelski, gm. Strzyżewice, gm. Głusk; prace za 539 tys. zł wykona MGGP S.A. z Tarnowa.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
ile w końcu części Dla 3 czy czterech części? 90, 103, 104 i 106 to ile elementów?zobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt