wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Galileo w 3D
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-01-25| Geodezja, Przetargi

Lubelskie: kolejne umowy na modernizację zasobów

W ramach wartego 187 mln zł projektu „e-Geodezja” podpisano ostatnio 4 umowy na założenie baz BDOT500 i GESUT oraz modernizację EGiB w wybranych powiatach województwa lubelskiego.


Lubelskie: kolejne umowy na modernizację zasobów

Są to kolejne kontrakty z III transzy zamówień na modernizację lubelskich zasobów geodezyjnych (zamówienie na te prace opublikowano w lipcu ub.r.). W tym 37-częściowym przetargu wcześniej udało się podpisać 16 umów, a 15 części zamawiający unieważnił (12 z powodu braku ofert, a pozostałe z uwagi na zbyt drogie propozycje).

W ostatnim czasie udzielono zamówień dla kolejnych czterech części:
• 90 – powiat biłgorajski, gm. Obsza; prace za 1,049 mln zł wykona PUGP Geomiar Sp. z o.o. z Jarosławia;
• 103 – powiat lubartowski, Ostrów Lubelski – prace za 1,023 mln zł wykona konsorcjum firm: ZUGiK Pryzmat Sp. z o.o. z Warszawy, ZUGiK Pryzmat inż. Zenon Kulesza z Częstochowy;
• 104 – powiat lubartowski, gm. Niedźwiada, gm. Ostrówek; prace za 941 tys. zł wykona konsorcjum firm: ZUGiK Pryzmat Sp. z o.o. z Warszawy, ZUGiK Pryzmat inż. Zenon Kulesza z Częstochowy;
• 106 – powiat lubelski, gm. Strzyżewice, gm. Głusk; prace za 539 tys. zł wykona MGGP S.A. z Tarnowa.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
ile w końcu części Dla 3 czy czterech części? 90, 103, 104 i 106 to ile elementów?zobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt