wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
World Trade Center w obiektywie Stanisława Nazalewicza
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-01-24| Geodezja, Przetargi, Kataster

Modernizacja limanowskiej EGiB: trzecie podejście nieudane

Mimo trzech prób Starostwu w Limanowej nie udało się rozstrzygnąć przetargu na modernizację ewidencji gruntów i budynków w gminie Laskowa.


Modernizacja limanowskiej EGiB: trzecie podejście nieudane

Pierwsze zamówienie na te prace ogłoszono w marcu 2018 r., nie zgłosił się jednak do niego żadnej chętny. Drugi przetarg rozpisano w sierpniu, tym razem dzieląc go na trzy części, ale jego finał był taki sam. Trzecie postępowanie ogłoszono w październiku – i tym razem nie zgłosił się do niego żaden oferent.

Powyższe przetargi były częścią projektu „E-Usługi w informacji przestrzennej Powiatu Limanowskiego” współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego. Wartość przedsięwzięcia to ponad 9 mln zł.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Nieprawda Nieprawdziwe informacje o przetargu. Po pierwsze były oferty tylko za wysokie. A gmina Mszana została rozstrzygnięta.zobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt