wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Apeks skanuje w Trójmieście
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-01-22| Geodezja, Przetargi

WUG zleca inwentaryzację około 1000 zlikwidowanych wyrobisk

Wyższy Urząd Górniczy ogłosił przetarg na wykonanie opracowania dokumentującego inwentaryzację około 1000 zlikwidowanych wyrobisk, mających połączenie z powierzchnią, po eksploatacji rud metali kolorowych na obszarze województw śląskiego oraz dolnośląskiego.


WUG zleca inwentaryzację około 1000 zlikwidowanych wyrobisk

Zamówienie obejmuje:
• kwerendę archiwów map górniczych,
• opracowanie kart informacyjnych wyrobisk górniczych,
• opracowanie kart parametrycznych wyrobisk górniczych,
• opracowanie kart oceny zagrożenia i ryzyka ze strony wyrobisk górniczych,
• wykonanie dokumentacji fotograficznej przedstawiającej aktualny stan powierzchni terenu w rejonie wyrobisk górniczych,
• wykonanie pomiarów geodezyjnych wyrobisk górniczych i określenie współrzędnych tych obiektów,
• wprowadzenie informacji do relacyjnej bazy danych wyrobisk górniczych,
• sporządzenie map w skali 1:5000, pozwalających na lokalizację wyrobisk górniczych w terenie (na podkładzie aktualnej mapy sytuacyjno-wysokościowej z wyraźnym oznaczeniem zinwentaryzowanych wyrobisk wniesionych na podstawie pomierzonych współrzędnych w układzie 2000).

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 5 tys. zł można składać do 27 lutego.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
WUG oszczędzi... temat pójdzie po 450 zł netto za sztukę czyli mniej niż pół bańki za całość. Ktoś poczuł piniądz?

Chyba więcej, niż 1.5 mln... Bo 1500zł za 1 wyrobisko? Tutaj nie powinna działać zasada, że w hurcie taniej. Raczej 5k/szt.

1000 wyrobisk na 1000 lecie PRL! Toż to robota przynajmniej za 1 500 000 zł! No bo chyba nikt nie sugeruje się kwotą wadium? Jak dla mnie to jest niewiele firm w Polsce, które przy takich wymaganiach są w stanie zgodnie ze specyfikacją ją wykonać. Nie lepiej było podzielić na kilka mniejszych zadań np. wg. jakichś rejonów?

3 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt