wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Geospatial Revolution, odc. 2
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-01-17| Geodezja, Firma, Przetargi, Kataster

Podpisano kolejne umowy w podlaskim przetargu

W ramach projektu Związku Powiatów Województwa Podlaskiego zawarto dwie umowy dotyczące modernizacji zasobu geodezyjnego w powiecie siemiatyckim.


Podpisano kolejne umowy w podlaskim przetargu

Przedmiotem tego 8-częściwego zamówienia ogłoszonego w lipcu 2018 roku jest utworzenie baz danych obiektów topograficznych BDOT500 dla 94 obrębów ewidencyjnych oraz modernizacji EGiB dla 63 obrębów ewidencyjnych. Na razie związek poinformował o podpisaniu dwóch umów o łącznej wartości 1,03 mln zł dotyczących modernizacji EGiB w gminach Grodzisk i Milejczyce. Obie części zrealizuje firma InterTIM z Suwałk. W pozostałych 6 częściach dokonano już wyboru najkorzystniejszych ofert.

Przypomnijmy, że w ramach wartego 69 mln zł projektu ZPWP latem ubiegłego roku ogłoszono zamówienia na modernizację PZGiK w 14 powiatach. Dotychczas udało się podpisać trzy umowy. Oprócz dwóch powyższych jedna dotyczy powiatu wysokomazowieckiego. W tym przypadku zamawiający musiał jednak unieważnić aż 6 z 7 części.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
??? "W pozostałych 6 częściach dokonano już wyboru najkorzystniejszych ofert". To się nie uda. Geomar szczeciński który ewentualnie miałby robić 3 gminy, ogłosił upadłość

spokojnie Mr R wie co robi, wie jak to jest mieć na karku CBA. Na pewnoe wszystko będzie dobrze ;)

Przekroczenia budżetu O ile jedna umowa na roboty w pow. siemiatyckim, podpisana z wykonawcą który przekroczył budżet o 8% nie budzi zastrzeżeń, to podpisanie drugiej z tym samym wykonawcą który przekroczył budżet o prawie 50%, budzi pewną .... zazdrość ???

Czekamy na więcej Jest jeszcze ponad 100 zadań ogłoszonych w lipcu przez ten Związek niby rozstrzygnięte, ale dalej nie wiadomo czy i kiedy umowy podpiszą, a czas wykonawcom leci. Najwyżej się powie, że się wykonawca nie wyrobił, więc mu się karę naliczy.

4 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt