wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-01-14| Geodezja, Ludzie, Kataster

Nowy p.o. dyrektora WBG w Lublinie

Decyzją Zarządu Województwa Lubelskiego obowiązki dyrektora Wojewódzkiego Biura Geodezji w Lublinie będzie pełnić Marek Banach.


Nowy p.o. dyrektora WBG w Lublinie <br />
fot. UMWL
fot. UMWL

Zgodnie z uchwałą zarządu będzie on zastępować na czas określony (tj. na czas usprawiedliwionej nieobecności) dotychczasowego dyrektora WBG Tomasza Prządkę.

Jak czytamy w komunikacie Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie, Marek Banach jest związany z WBG od początku swojej kariery zawodowej, gdzie zaczął pracę jako geodeta, następnie był kierownikiem pracowni terenowej, a później kierownikiem działu administracyjno-gospodarczego. Posiada uprawnienia zawodowe w zakresach: geodezyjne pomiary sytuacyjno-wysokościowe, realizacyjne i inwentaryzacyjne, a także rozgraniczenia i podziały nieruchomości oraz sporządzanie dokumentacji do celów prawnych.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
do Yes Ta geodetka województwa jest p.o o pare lat za długo.Nawet p.o. ją przeroslo

Nareszcie Człowiek z odpowiednimi kompetencjami, szkoda że tylko p.o. Chociaż geodetka wojewódzka też p.o. od dobrych paru lat

Od ... ma uprawnień

Redakcjo pisz ze zrozumieniem kto kogo zastąpi.

4 komentarzezobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt