wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
GEOIDA na spotkaniu IGSM w Newcastle
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-01-11| GIS, Firma, Software

Kolejne polskie firmy wspierają QGIS

W ostatnich tygodniach grono sponsorów otwartej aplikacji GIS-owej QGIS poszerzyło się o dwie krajowe firmy.


Kolejne polskie firmy wspierają QGIS

Srebrnym sponsorem QGIS-a (co wiąże się z wpłatą 3 tys. euro) został Gospodarczy Instytut Analiz Przestrzennych (GIAP) z Warszawy. Z kolei dzięki dotacji w kwocie 1 tys. euro brązowym sponsorem tej aplikacji stała się firma OPGK Kraków.

Dodajmy, że wcześniej program ten wsparły również: Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, GIS Support (spółka wciąż ma status sponsora brązowego), Polska Grupa Użytkowników QGIS oraz Gepol.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt