wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-01-11| GIS, Firma, Software

Kolejne polskie firmy wspierają QGIS

W ostatnich tygodniach grono sponsorów otwartej aplikacji GIS-owej QGIS poszerzyło się o dwie krajowe firmy.


Kolejne polskie firmy wspierają QGIS

Srebrnym sponsorem QGIS-a (co wiąże się z wpłatą 3 tys. euro) został Gospodarczy Instytut Analiz Przestrzennych (GIAP) z Warszawy. Z kolei dzięki dotacji w kwocie 1 tys. euro brązowym sponsorem tej aplikacji stała się firma OPGK Kraków.

Dodajmy, że wcześniej program ten wsparły również: Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, GIS Support (spółka wciąż ma status sponsora brązowego), Polska Grupa Użytkowników QGIS oraz Gepol.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt