wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
GEODETA testuje: ContextCapture
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-01-07| Firma, Ludzie

Prezes MGGP SA wśród 100 Kobiet Biznesu 2018

Prezes Zarządu MGGP S.A. Ewa Laskosz znalazła się w gronie 100 Kobiet Biznesu 2018 w kategorii firm o przychodach ze sprzedaży powyżej 50 mln zł.


Prezes MGGP SA wśród 100 Kobiet Biznesu 2018
Ranking 100 Kobiet Biznesu jest projektem dziennika Puls Biznesu i powstał w 2011 roku, aby promować przedsiębiorczość kobiet polskiego świata biznesu.

Ewa Laskosz, absolwentka Wydziału Inżynierii Środowiska na Politechnice Krakowskiej, z MGGP S.A. związana jest od października 2011 r. poprzez objęcie stanowiska dyrektora Biura Ochrony Środowiska, którym zarządzała do momentu powołania do Zarządu Spółki. Funkcję wiceprezesa Zarządu MGGP S.A. pełniła od 21 maja 2013 r., a funkcję prezesa Zarządu pełni od 30 września 2014 r.

Źródło: MGGP S.A.


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
a czy dalej zatrudniaja tam po administracji i innych badziewiach zamiast po geodezji?zobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt