wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
GEODETA testuje: ContextCapture
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-12-06| GIS, Edukacja, Imprezy

Konferencja GIS Olsztyn za nami

W Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym wczoraj (5 grudnia) odbyła się pierwsza ogólnopolska konferencja GIS Olsztyn.


Konferencja GIS Olsztyn za nami
Studenci i naukowcy z Wydziału Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie rozwinęli w ten sposób dyskusję na temat systemów informacji geograficznej.

W ramach wydarzenia odbyła się specjalna sesja, podczas której prezentowane będą postery naukowe, przygotowane przez uczniów, studentów, doktorantów i naukowców. Ważnymi elementem spotkania były też: sesja dyskusyjna z ekspertami na temat wiarygodności danych GIS, Web Conference o programie Copernicus, a także szkolenie przeprowadzone przez firmę Esri Polska nt. ArcGIS Pro.

Organizatorem konferencji byli: Wydział Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny, Międzynarodowe Koło Naukowo-Badawcze GIScode oraz Koło Naukowe Analiz Przestrzennych Geo-Gis.

Źródło: UWM


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt